Школяр з Новомиргорода виборов І місце у Всеукраїнському фестивалі ІТ

Олексій Качур, учень 10 класу Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, здобув перемогу на Всеукраїнському фестивалі ІТ технологій у номінації «Програмування». Його проектом стала гра «Dangerous world». За перемогу в даній номінації його премійовано електросамокатом. Для Олексія, як і для нашої школи, це був перший досвід у такому грандіозному заході в світі
ІТ-технологій.

Організатором заходу виступила Школа програмування Ш++. Це був уже 5-ий Всеукраїнський фестиваль, на якому можна було дізнатися більше про світ ІТ, спробувати себе у різних сферах цієї галузі та поборотися за призи. Традиційно фестиваль охоплює три складові: виставки новітніх технологій із проходженням квестів; хакатону; захисту власних проектів, у яких можуть взяти участь усі охочі.

Цього року на виставці можна було створити власний мультфільм, скерувати роботом, позмагатися в перегонах, розв’язати логічні задачі та написати декілька рядків власного коду, підняти в повітря предмет силою думки, а також подивитися на роботу 3D-принтерів, роботів, взяти участь у фотополюванні.

Паралельно на виставці проходив хакатон для школярів і студентів, які зареєструвалися попередньо для його проходження. Завдання: написати логіку для гри, яку після шести годин роботи учасники презентували для глядачів фестивалю. Обов’язковою умовою для проходження змагань було знання мови програмування JavaScript.

Після завершення виставки й хакатону розпочався захист власних проектів школярами та студентами у трьох номінаціях: програмування, цифровий арт і робототехніка. Були презентовані ігри, дизайн приміщень, сайти, прототипи роботів.

Після двогодинного захисту судді обрали переможців.

Із моменту оголошення фестивалю до представлення проекту було дано лише 1 місяць. За цей термін потрібно було вигадати свою унікальну ідею, оформити її, протестувати та довести до робочого стану. «Всі компоненти моєї гри я прописував власноруч,– розповідає Качур Олексій,– займався не тільки програмуванням і 3D-моделюванням, а й озвучуванням гри. Посильну допомогу у виконанні проекту мені надавав мій учитель інформатики Суржок Богдан Олегович, який підтримував мої ідеї та допомагав їх зробити реальними.

На фестивалі я отримав дуже багато вражень та позитивних емоцій, познайомився з цікавими людьми. Хочеться подякувати організаторам та спонсорам заходу за те, що надають можливість розвиватися, вдосконалюватися та ознайомлюватися з новинками ІТ-технологій».

Звичайно, ми пишаємося досягненнями наших учнів та вчителів. Сподіваємося, що Олексій і надалі займатиметься улюбленою справою, вдосконалить свої навички та стане всесвітньо відомим програмістом.

В.Яцейко.  (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019