Школи навчаються малюбвати піском

Пісок – цілком доступний матеріал, який дозволяє розважатися й розвиватися. Мода на малювання піском прийшла відносно нещодавно, наприклад, співробітники арт-студії «Світ розваг» малюють піском близько року.

– Така творчість піднімає настрій, заспокоює нерви, – розповідає керівник арт-студії Світлана Свистун. – Малювання піском – це й приємні тактильні відчуття, гарні асоціації, а головне – якщо щось не виходить, на піску завжди можна виправити помилки і невдачі перетворити на здобутки. Ми співпрацюємо з відділами освіти – і зараз відвідали з програмою майстер-класів майже всі райони області, крім Новомиргородського та Маловисківського, до яких ми тільки завітали. Ми не лише показуємо шоу, діти на майстер-класах самі малюють. Наприклад, якщо тренер малює море, учні малюють рибок, водорості, чайок тощо. Це настільки захоплює, що з деяких шкіл наприкінці дня нас просили розходитися техпрацівниці, бо школу треба було вже закривати.

Інформацію про малювання піском, про те, як зібрати таке обладнання, у нас чи не в кожній школі просять психологи, адже у наш час, коли стреси стали буденністю не тільки для дорослих, але й для дітей, такий простий спосіб реабілітації стає гарним виходом. Малюйте з нами, малюйте, як ми, малюйте краще за нас!

Олена Белінська. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019