Щоб перемагати, треба ходити по землі

20 червня у Новомиргороді відбулася зустріч ФК “Вентура+” та ФК “Компаніївка”.

Після розгромного рахунку 7:0 у матчі з олександрівським “Тясмином” вболівальники очікували швидкої та яскравої перемоги. Гадаю, що й самі гравці “Вентури+” очікували того ж, причому без надмірних зусиль з їхнього боку. От приїхали б гості з Компаніївки, подивилися, що тут і як, а бажано – і самі себе перемогли. А гості приїхали і вперто опиралися такому сценарію. Розмочили рахунок “вентурівці” наприкінці першого тайму “з легкої ноги” Олександра Бестаченка, але яскравої переваги на полі вони не мали.

На початку другого тайму вболівальники відчули шикарний перепад настрою – від радості і до жорстокого розчарування. Радісні емоції подарував голкіпер компаніївців, який порушив правила, захищаючи свої ворота. Через грубу гру він отримав жовту картку, а “вентурівці” – право пробити пенальті. От на цьому біла смуга й закінчилася. Далі пішла чорна. Спочатку Володимир Краузе, намагаючись вцілити у нижній кут воріт, пробив взагалі мимо, що було особливо образливо, адже голкіпер стрибнув у протилежний бік… Потім спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти, забивають тобі! – і рахунок зрівнявся.

Кілька комбінацій біля воріт ФК “Компаніївка” не увінчалися успіхом, чимало вболівальників вже почали занепадати духом. Але не “вентурівці”. Наприкінці другого тайму гості все-таки отримали у свої ворота ще два м`ячі – від Віталія Деркача та Олександра Лисенка, який попри свій невисокий зріст зміг напрочуд ефективно зіграти головою.

Загальний рахунок – 3:1. Але головний тренер ФК “Вентура+” таким результатом не задоволений:

– Гравці повинні думати не лише про своє бажання чи небажання викластися на всі сто, не лише про те, що вже є лідерська позиція, але й про глядача, який прийшов побачити яскраву гру. Глядач – це наш дванадцятий гравець, якого ми не повинні втрачати. Тому налаштовуємо гравців на якісну товариську гру з ПФК “Олімпік”. Матч розпочнеться 27 червня о 15.00 на центральному місцевому стадіоні.