Щаслива жінка – активна жінка!

У 2015 році у Капітанівці з’явився і вже відзначає трирічний ювілей Клуб щасливих жінок. Спочатку це об’єднання було розважальним, а його члени шукали розради в порадах жіночих журналів. І акценти робили на перевтілення, майстер-класи з манікюру, макіяжу, психологічні тренінги. Але з часом щасливі жінки в Капітанівці взяли на озброєння девіз «Сійте – і пожнете» та посіли особливе місце в суспільному житті, адже, як каже керівник клубу Тетяна Глущенко, «найщасливіша жінка та, яка подарувала щастя найбільшій кількості людей»

Знання за плечима не носити

Майстер-класи стали візиткою клубу давно. На початку діяльності запрошували фахівців зі сторони, проте після кількох місяців спілкування зрозуміли, що кожна пані, яка відвідує клуб, має власне хобі й особливі вміння та навички. Хтось вміє готувати делікатеси, хтось знається на грибах, у когось золоті руки до шиття чи в’язання, хтось зміг привести до ідеалу фігуру, скинувши кілька десятків кілограмів. Всіма знаннями дівчата та жінки щедро діляться між собою.

Звільнися від зайвого, щоб було місце для нового

Окремою сторінкою діяльності стала матеріальні підтримка тих, хто цього потребує. Це й волонтерська допомога, і взаємовиручка речами гардеробу.

Абсолютно кожна жінка знає, що у неї в шафі лежать без вжитку кілька гарних речей, – розповідає керівник клубу Тетяна Глущенко. – Комусь подарували річ, а вона не прийшлася. Хтось схуднув, хтось поправився. Діти ростуть – і можна купити прекрасні речі, які вони не встигли поносити, бо прийшла, наприклад, рання весна – а до наступного року з цих речей вже виросли. Можна просто тримати все це в шафі й сподіватися, що колись вони знадобляться. А ми налагодили систему взаємодопомоги. Усе, що не потрібно зараз – треба віддати, знайшовши людину, яка цього край потребує. У наш час у скрутному становищі перебуває чимало людей – і знайти когось, хто потребує цих речей, не так вже важко.

Здорова жінка – завжди щаслива!

У нас чим менший населений пункт, тим менше жінки приділяють уваги власному здоров’ю, – розказує Тетяна Глущенко. – Це пояснюється і можливостями – мало де є секції для дорослих людей, не всі люди фінансово можуть дозволити собі заняття у таких секціях. Ми почали спільні заняття гімнастичними вправами та дихальною гімнастикою «Бодіфлекс», щоб підтримувати організм в тонусі. Від жінок, які приходять до клубу, для цих занять треба одне – Бажання.

Щастям поділися з іншим!

Щоб зробити людину щасливою, не обов’язково витрачати гроші – дуже часто досить уваги, – розповідає завідувач Капітанівського БК Олена Борисньова. – Ми започаткували акцію «Сюрприз на день народження». Це значить, що ми готуємо колективні привітання як для членів клубу, так і для тих жінок, які, на нашу думку, потребують нашої підтримки. Буває, що жінка посідає скромне місце на роботі, і коли її у День народження неочікувано приходить вітати з піснями вокальний гурт «Жіночки» з найкращими побажаннями, День народження грає іншими барвами. Іменинниця просто сяє від щастя!

А найбільше видно роботу клубу під час організації різноманітних свят та масових заходів. Ось був Новий рік, який святкувала і Капітанівка. Так, чимало для організації святкування під ялинкою зробив селищний голова Володимир Титаренко. Але якщо фінансові капіталовкладення зробила селищна рада, то левову частину організаційної роботи взяли на себе жінки. Кожна жінка взяла на себе відповідальність за один з напрямків роботи. Хтось прикрашав місце проведення заходу, хтось готував та розливав чай і глінтвейн, хтось виступив організатором конкурсів та ігор для дітей. Значну частину вогняних ліхтариків з найкращими мріями та побажаннями у небо також запускали активістки чи діти за підтримки капітанівських жінок. І всі ці мрії були прекрасними – люди хочуть миру, радості, розвитку своєї малої та великої Батьківщини, щастя всім і кожному.

Навіть чортом була щаслива жінка! Розважальна програма затягнулася майже на п’ять годин! Втримати увагу односельців протягом цього часу щедрівками, привітаннями, розважальною програмою було нелегким завданням, адже все це відбувалося 1 січня після того, як люди вдома зустріли вночі Новий рік! Та й на вулиці була хоч і тепла, але все-таки зима.

Найактивніших жінок клубу під ялинкою селищний голова Володимир Титаренко нагородив грамотами та подяками.

Склад клубу нестабільний, хтось приходить – хтось іде, тим паче, що нерідко у місцеву тусовку активісток приходять гості села з інших регіонів. Та загалом за три роки у діяльності клубу взяли участь близько 200 осіб, які назавжди запам’ятають атмосферу жіночої дружби і взаємовиручки в різних проявах. І, можливо, відтворять цей досвід в інших місцях.

Олена Белінська. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019