Шахраї не дрімають… Не розслабляйтеся й ви!

Протягом поточного року до Новомиргородського ВП Маловисківського ВП ГУНП в Кіровоградській області знову звертаються громадяни з заявами про шахрайства. З 10 випадків шахрайства, зафіксованих на території району, 6 пов’язані з банківськими картками. Тому вкотре наголошуємо на правилах обачної поведінки.

Якщо вам телефонують невідомі представляючись працівниками поліції, та повідомляють, що ваші рідні чи близькі потрапили до поліції, або попали в аварію, щоб залагодити конфлікт пропонують переслати на банківський рахунок або на абонентський номер мобільного телефону певну суму грошей, при цьому наполегливо просять не розповідати нікому про їх дзвінок та не телефонувати рідним, не поспішайте виконувати вимоги «псевдополіції». Відразу зателефонуйте рідним та з’ясуйте де вони знаходяться. У жодному разі не перераховуйте гроші на вказані рахунки.

Якщо на Ваш телефон надійшло СМС – повідомлення про крупний виграш пам’ятайте, що у цьому випадку Ви, виконуючи умови неіснуючої лотереї, виграєте крупний програш у вигляді втрачених коштів.

Якщо Ви домовилися про коштовну покупку на сайтах інтернет-магазинів чи інтернет-аукціонів, у жодному випадку не робіть передплату, навіть якщо вона буде умовою угоди.

Якщо на Ваш телефон надійшло СМС–повідомлення про блокування без причини Вашої банківської картки—не виконуйте умов, вказаних у повідомленні, швидше за все це шахраї. Зверніться до свого банку за роз’ясненнями.

Шахраї можуть показати своє обличчя, але знайомству з ними Ви, швидше всього раді не будете.

Якщо до Вас завітали люди що представилися працівниками соціальної сфери з пропозицією допомоги у заміні грошей у зв’язку з грошовою реформою—це шахраї.

Якщо до Вас прийшли невідомі Вам люди з пропозицією придбати задешево товари першого вжитку—це шахраї.

Телефонуйте«102» до Новомиргородського ВП та повідомляйте про схожі події. Будьте обачні.

Станіслав Іщенко, начальник Новомиргородського відділення поліції. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019