РЦДЮТ дебютував у якості квест-кімнати

Районний центр дитячої та юнацької творчості провів унікальний для нашого району захід – візит до квест-кімнати. Власне змагань – хто перший знайде ключі й здобуде приз – цього разу не було, тематикою квесту стали українські вечорниці, які проходили не в дусі змагань, а в дусі веселощів.

Доводилося сучасній молоді і співати, і ворожити за допомогою чобіт, і загадки відгадувати, і калиту кусати з серйозним виразом обличчя, доки тебе всі дівчата спільними зусиллями смішать. Щось виходило дуже добре – наприклад, злагоджено співали українських пісень, наче репетирували перед тим, а калиту юнаки кусали просто-таки професійно, мабуть, такі навички вже генетично прописані.

А щось викликало певні труднощі. Наприклад, у кімнаті ворожки ледве нагадали, як використовують у ворожінні півня, а що таке балабушки – так жодна дівчина й не сказала. Словом, хлопці показали значно кращі здібності до традиційних народних розваг.

Яке завдання стало кращою розвагою – то це малювання фантастичного звіра та його презентація. «Український Грлигл», за переконаннями молодих людей, прилітає на вечорниці і краде там півнів з матримоніальною метою.

Під час квесту розкривалися таланти – кожен міг продемонструвати якісь свої особливі вміння для досягнення результату – здобуття солодкого «скарбу».

Гадаю, районний центр дитячої та юнацької творчості та керівника цього закладу Тетяну Красюк можна привітати з вдалим дебютом. А молоді порекомендувати за всяку ціну спробувати себе на такому квесті хоча б один раз.

Це того варто!

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019