Робоча поїздка голови РДА до загальноосвітніх навчальних закладів району

3 жовтня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко здійснив робочу поїздку до загальноосвітніх навчальних закладів району в Мартоноші, Панчевому, Каніжі та Кам’янці. В школах району Олександр Олегович провів зустрічі з педагогічними колективами, поспілкувався стосовно перспектив розвитку вказаних навчальних закладів, ознайомився з особливостями організації шкільної роботи на селі. Звичайно не обійшлося й без подарунків – три школи отримали від керманича району ноутбуки, а одна з шкіл принтер.

В ході діалогу з педагогами у кожному відвіданому навчальному закладі було визначено комплекс першочергових заходів, що будуть впроваджуватись районною владою з метою створення якісних умов для навчання дітей. Так в с. Кам’янка необхідно вирішити проблему з повноцінним функціонуванням дитячого садочка, адже зараз дошкільний навчальний заклад працює сезонно лише влітку. Районною владою вже зараз розглядаються варіанти вирішення цього питання, з врахуванням досвіду вирішення подібної проблеми в с. Пурпурівці.

В Панчівській ЗОШ маємо необхідність заміни вікон на нові енергозберігаючі, цю проблему заплановано вирішити вже в наступному році. Крім піднятих проблем вирішення яких потребує витрат з районного бюджету навчальні заклади продемонстрували й свої напрацювання завдяки яким можна заощадити кошти громади району. Громада Каніжа самостійно заготовила частину паливних матеріалів для опалення школи, таким чином, кошти з районного бюджету зекономлені на енергоресурсах будуть використані на потреби навчального закладу.

Оглянувши усі зазначені навчальні заклади та ознайомившись з існуючими там проблемами і в той же час оцінивши досягнення адміністрації і трудових колективів шкіл, Олександр Сенченко відзначив, що кожен навчальний заклад, має певний комплекс проблем, частину з яких ефективно вирішують на місцях органи місцевого самоврядування, адміністрація школи, громада села. Але існують й проблеми до вирішення яких буде залучатись районна влада. І вже зараз напрацьовуються певні варіанти вирішення цих проблем. Районна влада продовжуватиме взаємодію не лише з головами місцевих рад, а й безпосередньо з школами району, для більш оперативного та ефективного реагування на ключові проблеми.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019