Ремонт й утримання доріг перебувають на особливому контролі районної влади.

Новомиргородська районна державна адміністрація скеровує максимум зусиль та уваги до стану автомобільних робіт на теренах району. Вже зараз проведено значні роботи з ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення між окремими населеними пунктами району (Листопадове –Турія, Листопадове – Андріївка) та на під’їздах до них (Турія, Йосипівка, Тишківка.).

Також очікується освоєння 9 млн грн. на ремонт дороги в межах міста Новомиргород, кошти виділені з державного бюджету замовником робіт виступає департамент інфраструктури Кіровоградської обласної державної адміністрації.

В другій декаді червня розпочато ремонт дороги територіального значення Т 1209, що з’єднує районний центр та села Защита, Кам’януватка, Дібрівка. Ремонт проводить Новомиргородське дорожньо-ремонтне підприємство філії «Олександрівський райавтодор» за клопотанням Новомиргородської райдержадміністрації, Йосипівської та Дібрівської сільських рад перед службою автомобільних доріг області.

Заплановані роботи передбачають вирівнювання проїзної частини та підсипання твердими матеріалами – щебенем та щебеневою сумішшю. Також вживаються заходи для відтоку води з проїжджої частини та укріплення обочин. Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко особисто оглянув хід виконання робіт.

Разом з Йосипівським сільським головою Валентиною Снісаренко на місці поспілкувались з начальником дорожньо-ремонтного підприємства Олександром Шаповалом та головним інженером філії «Олександрівський райавтодор» Олегом Солодовніковим. Керівники визначили найскладніші ділянки дороги та обговорили терміни виконання робіт.

За словами Олександра Сенченка дана дорога є соціально важливим об’єктом транспортної структури району, адже з’єднує значну частину сіл з райцентром та найголовніше – нею курсують шкільний та рейсовий автобуси. В той же час дорога потребує й постійного якісного утримання в тому числі й через завантаженість важковаговими автомобілями.

Вже зараз дорогу розпочали підсипати щебенем та грейдерувати, ці заходи мають значно покращити проїзд в цьому напрямку, адже подібний ремонт тут не проводився декілька років. Олександр Сенченко відзначив, що весь процес ремонту буде контролюватись районною владою з метою виконання якісних робіт, після його завершення роботи будуть проінспектовані. Також очільник району додав, що всі заплановані роботи з ремонту автомобільних доріг району відбуваються згідно графіків і значна їх частина буде проведена в червні-серпні цього року.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019