Пролунав останні дзвоник в школах району

1 червня в навчальних закладах району урочисто відзначено свято останнього дзвоника – довгоочікуване дійство для випускників, школярів, педагогів та батьків.

Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко став почесним гостем на святкових лінійках в навчальних закладах сіл Коробчине та Миролюбівки. Разом з очільником району в Коробчанській школі, де цього року маємо 9 випускників, гостей та винуватців заходу вітали сільський голова Станіслав Руденко та депутат районної ради Андрій Кожухар.

А вже в Миролюбівці, де випускників 4, до привітань приєднались місцевий сільський голова Іван Карпулевський та депутат районної ради Сергій Буземський.

Олександр Сенченко вітаючи випускників побажав успіхів в майбутньому житті та стати гідними громадянами нашої держави. Звичайно цього дня не обійшлося й без подарунків від керівництва району педагогічний і шкільний колективи Миролюбвської та Коробчанської шкіл отримали ноутбуки.

Крім того в Миролюбівській школі найближчим часом розпочнуться роботи заміни вікон на енергозберігаючі, а в Коробчанському навчальному закладі вирішується питання про капітальний ремонт даху.

Загалом святкові лінійки пройшли на належному рівні випускники почули безліч побажань та настанов, педагогам дякували учні та батьки дітей, а батькам побажали наснаги та терпіння для подальшого навчання дітей у вузах, технікумах, тощо.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019