Пролунав останній дзвоник в школах району!

В останній весняний день у навчальних закладах району пролунав останній дзвоник для 125 юнаків та дівчат, що в цьому році закінчили навчання в своїх школах. З нагоди цього свята в усіх навчальних закладах відбулись урочисті заходи та святкові лінійки, де випускників вітали представники влади, директори шкіл, вчителі, батьки та учні.

Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко став почесним гостем на святі Останнього дзвоника в навчально-виховному об’єднанні «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ДНЗ». Олександр Олегович привітав усіх присутніх з знаковою, насамперед для випускників, подією побажав їм життєвих успіхів та гараздів, подякував педагогам і батькам, які вкладали знання і душу в своїх учнів та дітей. Також з найтеплішими словами до випускників звернулись директор навчального-виховного об’єднання Віталіна Литвиненко, вчителі закладу, представники батьківського колективу.

Цього ж дня представники районної державної адміністрації взяли участь у святкових заходах в інших навчальних закладах району, де від імені районної влади привітали вчорашніх одинадцятикласників. Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор була присутня на святковій лінійці в Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів №1, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Єпанча вітав випускників Панчівської ЗШ І-ІІІ ступенів, навчально-виховне об’єднання «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – ДНЗ» відвідала начальник фінансового управління Світлана Горбуліна. Виступаючі побажали нашим випускникам світлих і великих очікувань, грандіозних і перспективних планів на доросле життя, впевненості в собі і підтримки близьких, вірного щастя і доброї удачі в самостійний шлях.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019