Про воду у квартирах подбає Ленін

На останній сесії міської ради на розгляд депутатів винесли пропозицію продати пам’ятник Леніну, який зараз перебуває на території КП «НМІМ», і на виручені гроші встановити водонапірну башту. Завдяки цьому, як переконував міський голова депутатів, у багатоповерхівках люди перестануть страждати від перебоїв водопостачання.

Була створена комісія з депутатів різних фракцій, метою якої стане контроль за процесом продажу пам’ятника.

Адже потрібно пам’ятати, що таких фігур Леніна, як та, що стояла у нас на площі, на весь Союз було створено всього чотири! Тому цілком можливо, що вийде продати його якомусь колекціонеру за ціною, що перевищуватиме вартість металолому.

Та навіть якщо здавати пам’ятник на метал, то треба проконтролювати – якою буде вага фігури, здадуть пам’ятник як бронзовий чи як латунний (уже й це питання викликає сумніви)? Словом, була б ідея, що продати – а вже ідея, як нажитися, сама з’явиться.

На цій же сесії на баланс міськради з балансу районного відділу освіти прийняли приміщення, яке належало МНВК. Будівлю продадуть ТОВ «Росина», яке розмістить тут цех для розливу води у пляшках.

Ось так і живемо – за рахунок того, що надбало старше покоління. Як кінці з кінцями зводитимемо, коли продамо все, що можна?

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019