Про турнір в пам’ять загиблих воїнів АТО з футболу

22 травня, як і було визначено організаторами, стартував турнір на перехідний кубок в пам’ять загиблих воїнів АТО Новомиргородського району з футболу.

Змагання відбулися на центральному стадіоні міста. У змаганнях, згідно поданих заявок, взяли участь шість команд.

Відкрив турнір вступним словом голова районної ради Сергій Совенко, який побажав учасникам турніру бути гідними синами України і завжди добиватися перемог як у спорті, так і в житті.

Депутат районної ради Володимир Вакуленко у своїй промові зазначив, що кубок перехідний і за право ним володіти боротися треба щоразу, але попри все, суперникам необхідно поважати один Одного, бути обережними, щоб у цих змаганнях не було травм.

Учасник АТО Василь ГоробчеНко наголосив, що турнір проводиться в пам’ять загиблих воїнів Новомиргородщини, і цю пам я’ть треба берегти і передавати з покоління в покоління.

На турнірі був присутній батько загиблого героя Андрія Гурічева. Віктор Олексійович спостерігав за дійством та активно вболівав за юних спортсменів з першої до останньої хвилини. Адже син Андрій також любив спорт і досяг найвищих спортивних вершин.

Вболівав за спортсменів і Сергій Совенко. У нього був особистий інтерес. Грала команда його односельців, але, на жаль, це не допомогло його команді вийти у фінальну частину змагань.

Змагання проходили емоційно. Були вболівальники з барабаном, групи підтримки, вболівальниці, які мотивували юних футболістів, напевне найбільше. Ігри були безкомпромісними, ніхто не хотів поступатися.

Але спорт є спорт, завжди є переможець. Найбільший рахунок 4:О був зафіксований у грі між міською школою №2 та Панчівською, а з наименшим 0:1 розійшлися третя і перша школи.

В результаті з двома перемогами у фінальну частину турніру вийшли друга школа та гімназія, з однією звитягою Панчеве та перша школа.

Покинули турнір Листопадове та третя школа. Але сам факт участі у турнірі робить їм честь. Адже своєю участю вони підтримують, подовжують пам’ять про героїв Новомиргородщини, роблять її безсмертною. І всім, хто згодився грати, організував, підтримав турнір велика пошана.

Фінальна частина турніру буде проходити в суботу.

Юрій Стоянов.  (Новомиргородщина)

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019