Поїздка до “Десни”

Новомиргородські Волонтери 06 квітня 2015 року прибули до легендарної військової частини під назвою “ДЕСНА”, де перед відправкою на “передок” проходять військову підготовку земляки з Новомиргородського району близько 16 осіб (з Канежа, Новомиргорода, Оситна).

Волонтери доставили нашим землякам традиційний продуктовий провіант (картоплю, цибулю, консервацію, заправка сушена до борщу, чай, цигарки), медичні жгути та іменні, на пред’явника сумки від родичів наших військових.

Ця поїздка відбулася завдяки спільним зусиллям Новомиргородської РДА, яка виділила на поїздку 15 літрів бензину, Новомиргородської міської ради, яка виділила з місцевого бюджету допомогу Волонтерам у розмірі 1000 гривень, жителя О. Кривенко – 100 грн. та самих волонтерів, які виділили 1000 гривень для ремонту автотранспорту внаслідок поломки, що сталася на шляху Волонтерів у м. Корсунь-Шевченківськ ( лопнули обидві ресори на причепі автомобіля), а тому Волонтери були змушені ремонтуватися у місті Корсунь-Шевченківськ. Після тривалої заміни ресор на протязі 15 годин Волонтери все ж таки вирушили до в/ч “ДЕСНА”.

Приїхавши до військової частини пізно вночі близько 11 години волонтери скористувалися гостинністю наших земляків з другої роти та вимушені були заночувати у казармі військової частини, а вранці о 06:00 прокинутися під вигуки чергового, що призвався з Новомиргорода: Рота Підйом!

Наші військові – земляки з радістю отримали продуктовий провіант, дитячі малюнки та іграшки від дітей з села Дібрівка і передавали подяку усім, хто залучився до підтримки наших захисників, незабаром на наших земляків чекає відправка на “передок”, а тому побажаємо їм повернутися звідти живими та здоровими, до своїх жінок та батьків, потрібними своїй державі та її керівникам!

Представник Волонтерського Руху Новомиргородщини Підлубний В.В.

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019