Пошук новизни у буденності

Чи часто вам доводиться досліджувати щось у житті? Виявляється, що це дуже корисно: зрозуміти у чому криється сила «цілющої води» або ж відкрити математику в живописі. Саме відкриття вже відомого лежить в основі роботи районної філії Малої академії наук «АКМЕ». Слухачі філії вчаться побачити науку в найпростіших речах: силі вітру та сонця, цінності звичайної поштової листівки, а чи то важливість біоритму для життя людини.

5 січня 2018 року на базі Златопільської гімназії відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів районної філії «Акме», що діє на базі Новомиргородського ЦДЮТ. У районному етапі взяли участь 11 учнів із 4 закладів освіти району: Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ», Златопільської гімназії м. Новомиргорода, Панчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

На Конкурс було представлено 11 науково-дослідницьких, пошукових, творчих робіт учнів (секція фізики – 1, секція математики – 1, секція географії – 2, секція
біології – 3, секція хімії – 2, мистецтвознавства – 1, валеологія і медицина – 1).

Більшість учнів успішно справились з написанням та захистом робіт, виявили ґрунтовні знання досліджуваного матеріалу, показали вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, логічно доводити актуальність досліджуваних проблем, вдало презентували дослідження, захищали свої ідеї, відстоювали власну позицію, брали участь у дискусії.

Варто зазначити, що рівень робіт представлених на конкурс значно виріс у порівнянні з попереднім роком. За рішенням журі всі конкурсанти представлять свої роботи на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів МАН України.

О. Брижицька. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018