Порушення законодавства міськрадою у коригуванні тарифів на воду

брудна вода

Рішенням адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнано дії виконавчого комітету Новомиргородської міської ради, щодо коригування тарифів на воду для КП НМІМ неправомірними.

На думку Антимонопольного комітету порушенний порядок формування тарифів встановлені рішенням виконкому від 13 січня, які передбачають перехресне субсидіювання однієї категорії споживачів іншими. Таким чином відбувається порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим статтею 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді дій органу місцевого самоврядування, що полягають у створенні умов для вчинення порушення конкуренційного законодавства комунальним підприємством «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» Новомиргородської міської ради.

Виконавчий комітет Новомиргородської міської ради зобов’язано у двомісячний строк припинити порушення шляхом встановлення для комунального підприємства тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для різних категорій споживачів на економічно обґрунтованому рівні.

gre4ka.info

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018