Пісні про справжнє

Є прекрасні пісні про любов, про життя, про рідну землю… Але далеко не всі вони написані кров’ю власної душі. А учням Новомиргородської ЗШ No1 пощастило: вони побували на виступі унікальної людини – волонтера й барда з шикарним глибоким голосом Володимира Бурка. І кожна пісня його була про те, що болить багатьом – про неоголошену, але таку смертоносну війну. Ту війну, яка забрала його сина – Женя Бурко загинув, захищаючи рідну землю…

Відтоді Володимир, наш земляк, активно займається волонтерською діяльністю. Він пише й виконує неймовірно глибокі пісні. Кожну пісню супроводжує відеоролик з багатьма документальними кадрами.

Побачили новомиргородські діти на цих відеороликах і нашого земляка Євгенія Присяжного – героя, чиїм ім’ям зараз названа вулиця. Не можна без сліз слухати гірку правду. Уявіть, ЯК співає чоловік, який втратив сина!!!

«Я не хочу війни!»- так назвав волонтер мистецьку годину спілкування. Через кілька днів він їде на передову. Учителі та діти передали продукцію, речі, листи, малюнки й величезне прохання: «Повертайтеся живими, рідні!».

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019