Петроострів відзначив черговий день села

Минулої суботи село Петроострів Новомиргородського району відзначило чергове день народження. На жаль, через негоду цього року на святкування не змогли приїхати співочі колективи із сусідніх сіл. Та це аж ніяк не применшило святковий настрій місцевого населення, тож в клубі зібрались сотні петроострівців.

Хор «Петрощаночка» розважав присутніх різноманітними піснями, а місцевий театральний гурток показував комічні сценки. Крім того, надворі було встановлено надувний батут, а всередині клубу – більярд, в який охоче грали і дорослі, і діти. Тому нудно не було нікому.

Свою роль у святкуванні зіграла і сільський голова Тетяна Єфіменко. Вона поздоровила усіх теплими словами й не оминула увагою багатодітні сім’ї та подружжя, які живуть разом десятки років, згадала про довгожителів села, працівників бібліотеки, медичної частини, сільської ради, школи. Всі вони були нагороджені грамотами й цінними подарунками.

– Я хотіла велику подяку винести за спонсорську допомогу в проведенні нашого свята Тарасову Сергію Дмитровичу, директору товариства «Горизонт», який допоміг нам і надав спонсорську допомогу в сумі 3000 гривень. І Лемешу Миколі Миколайовичу, депутату районної ради від села Петроострова за представлений батут для розваг дітей, – сказала сільський голова.

Після концертної програми всіх чекав традиційний фуршет. Можна сказати, що жителі села відпочили не лише душею але й тілом і свято Петроострова пройшло не гірше, ніж минулого року, не зважаючи на погодні примхи.

stepup.press

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018