Перший футбольний турнір пам’яті загиблих учасників АТО

Турнір пам’яті загиблих учасників АТО з Новомиргородщини заснувала районна організація учасників АТО.

Провели змагання 30 травня. Це перший місцевий футбольний Кубок для дітей – досі всі змагання залучали на футбольне поле дорослих спортсменів.

Сприяли проведенню цього турніру у міру можливостей всі – від депутатів фракції БПП, які склалися коштами, щоб придбати Кубок та комплекти нагород для всіх учасників змагань, та до міської ради, яка подбала про апаратуру для озвучування заходу й відремонтувала флагшток, щоб капітани команд без проблем підняли жовто-блакитний прапор. Організаційну складову взяв на себе значною мірою відділ освіти, сім’ї, молоді й спорту.

Цього року участь у турнірі взяли 4 команди, які представляли три новомиргородські загальноосвітні школи та Златопільську гімназію. Так сталося, що турнір проводили одночасно з хореографічним фестивалем і малокомплектні сільські школи не змогли виставити учасників на обидва заходи. Проте навіть ті чотири команди, які брали участь у турнірі, показали високий рівень і принциповість.

У фіналі зійшлися дві рівні за своїми здібностями команди – учнів гімназії та ЗШ №2. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2 – і юні спортсмени визначали найсильнішу команду за допомогою пенальті. Спочатку й пенальті вказувало на рівність суперників, проте в один трагічний момент воротар збірної гімназії не зміг забити гол, тому що м’яч відскочив від штанги в поле… І це вирішило долю перехідного Кубку – найближчий рік його володарями буде збірна ЗШ №2. Саме назва цієї збірної буде викарбувана на Кубку першою.

Вручали цю нагороду присутні на змаганнях батьки загиблих воїнів Андрія Гурічева та Євгенія Присяжного.

А всі інші команди – і збірна гімназії, яка посіла друге місце, і збірна ЗШ №1, яка стала бронзовим призером, і збірна ЗШ №3, яка цього року до трійки лідерів не увійшла – одержали пам’ятні нагороди.

Організатори стверджують, що наступного року турнір буде проводитися так само у переддень Міжнародного дня захисту дітей, проте будуть враховані всі фактори, щоб якомога більше молоді змогло взяти участь у спортивному дійстві, яке закликає віддати належну шану тим, завдяки кому на Новомиргородщині діти можуть мирно жити.

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019