Перше коло завершили перемогою

4 липня у Малій Висці відбувся останній матч першого кола чемпіонату області з футболу.

Оскільки зустріч відбувалася неподалік від Новомиргорода, на маловисківський стадіон прибуло чимало вболівальників ФК “Вентура+”, відверто кажучи, новомиргородців матч дивилось куди більше, ніж мешканців Малої Виски. Їхали машинами, мотоциклами і велосипедами, сподіваючись побачити яскраве видовище…

Найяскравішим видовищем матчу виявилася суддя. Так-так, головним суддею на полі була жінка – крихітна блондинка Наталя Алексахіна, чия об`єктивність під час першого матчу постійно підавалася критиці уболівальників. Дехто був переконаний, що жінок взагалі на поле випускати не варто (вийнятковий зразок чоловічої логіки: не цікавляться жінки футболом – погано, виходять на поле – ще гірше). Але насправді задоволення чи незадоволення суддівством від статі не залежить, залежить від результативності гри. А вона залишала бажати кращого – перший тайм завершився з рахунком 0:0. Ворота маловисківців немов хто заговорив – м`яч пролітав мимо, або над верхньою перекладиною, влучав у штангу, один стовідсотковий гольовий момент, коли Олег Яровенко добивав м`яч у порожні ворота, завершився невдачею, бо гравець “Висі” непомітно для судді підправив траєкторію м`яча рукою.

Цілком може бути, що відсутність яскравої і результативної гри пояснювалася тиском на захисника Дмитра Лотоцького та півзахисника Антона Румянцева, які грають за ФК “Вентура+”, але мешкають у Малій Висці. Пропозиції не повертатися додому лунали досить голосно, що їх чули і на трибунах.

Та як би там не було, під час другого тайму “вентурівці” діяли рішуче, і результат не забарився: на початку другого тайму Олександр Бестаченко головою забив перший гол. А наприкінці зустрічі відзначився Віталій Деркач прорвався крізь оборону і м`яч потрапив у такі жадані ворота вдруге.

Загалом ФК “Вентура+” протягом першого кола отримала у загальному заліку 18 очок з 18 можливих і посідає беззаперечну лідерську позицію, чого ми їм і надалі бажаємо.