Перерахунок житлових субсидій

13 квітня в обласному контактному центрі відбулася “гаряча телефонна лінія” стосовно перерахунку житлових субсидій у зв’язку із закінченням опалювального періоду. На дзвінки жителів області відповідала заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Надія Кримська.

Отримувачам субсидії, у яких закінчується термін призначення, не потрібно повторно звертатися в Новомиргородський орган соцзахисту для перерахунку на наступний період, не треба в черговий раз подавати заяву та декларацію. Субсидія буде розрахована органами соцзахисту на наступний 12-місячний термін самостійно після отримання за запитами у відповідні інстанції усієї необхідної інформації (про доходи, склад сім’ї, платежі за комунальні послуги).

Не потрібно звертатися і за перерахунком субсидії на не опалювальний період, його теж буде здійснено управліннями самостійно у травні, після чого можна буде отримати повідомлення з новими нарахуваннями.

Однак заступник директора профільного департаменту зауважила, що в окремих випадках необхідно звертатися до органів соцзахисту за перерахунком субсидії та повторно подавати декларацію: коли у користувачів змінилися джерела доходів чи склад сім’ї або протягом минулого календарного року ними було здійснено покупку на суму понад 50 тисяч гривень.

Поінформувала Надія Кримська і щодо перерахунку субсидій на тверде паливо та скраплений газ, які призначаються на календарний рік. За її словами, тим, хто отримував таку субсидію в 2015 році, звертатися в органи соцзахисту за перепризначенням на 2016 рік також не потрібно.

На сьогодні в області встановлено граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, відповідно до яких і буде розраховано субсидію на цей рік. Інформацію про доходи отримувачів субсидій органам соцзахисту надаватиме Державна фіскальна служба України.

kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019