Пенсійний фонд інформує

Пенсійний фонд України роз’яснює особливості виплати пенсій за січень 2017 року. Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні цього року,

Одержувачам пенсій через поштові відділення з датами виплат з 4-го по 10 січня включно виплата пенсій  здійснюється з 27-го грудня.

Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.

Пенсіонерам, які отримують пенсії через банківські установи з датами виплати з 4 по 15 число включно, пенсії на їх банківські рахунки зараховані у період з 27 по 29 грудня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.

Стосовно виплати пенсій пенсіонерам силових структур, то їх пенсійні виплати зараховані на рахунки в період з 27 по 29 грудня.

Варто зауважити: хто у грудні одержить пенсію за січень 2017 р., наступну виплату матиме в лютому. Так що зважайте і розраховуйте.

З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись на телефон «гарячої» лінії 4-17-96 або 3-14-94.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019