Пейнтбол у Новомиргороді: кому не слабо?

У Новомиргороді презентували новий вид спорту та розваг – пейнтбол.

29 квітня на території біля «Цегляного дива» відбувся перший поєдинок, у якому взяли участь 12 учасників, а ще близько 30 чоловік перебували поруч в якості вболівальників.

– Ми заздалегідь повідомили поліцію про те, що відбуватиметься, щоб ніхто не викликав правоохоронні органи, не розібравшись, що у нас при собі зброя, що стріляє фарбою, а не кулями, – розповідає організатор поєдинку Віталій Швець. – Зараз ми шукаємо іншу локацію, де самі спорудимо «укріплення», «барикади», «укриття». І сподіваємося, що таке дозвілля приживеться у Новомиргороді, адже це й спорт, і розвага, і прекрасний спосіб зняти стрес.  Наприклад, до пейнтболу приходять учасники АТО, для яких це гарний спосіб поступового повернення до мирного життя – на війні він стріляв кулями, зараз стріляє фарбою і це не завдає особливих ушкоджень, дійство перетворюється на розвагу.

Пейнтбол допомагає підтримувати спортивну форму, тренує винахідливість, вчить досягати цілей у команді.

– Наскільки це безпечне заняття?

– Абсолютно безпечне. Желатинові кульки з безпечною фарбою безпечні навіть для навколишнього середовища. У грі використовуються шоломи й бронежилети, та особисто я грав без амуніції.

– З якого віку можна брати участь у пейнтбольних поєдинках?

– Цей вид спорту дозволяє участь з 14 років, проте ми перестраховуємося й залучаємо до пейнтболу тільки повнолітніх. Я вважаю, що молодь треба залучати до різних акцій – спортивних, патріотичних, розважальних, головне відірвати хлопців та дівчат від бару, цигарок та інших нездорових розваг. Молодь дуже активно зацікавилася новинкою.

– Наскільки дорогим є таке хобі?

– У великих містах це дійсно дорого. Для Новомиргороду все робиться практично на волонтерських засадах – щоб окупилася амуніція. Врешті, сподіваємося на сприяння місцевої влади у пошуку ділянки для постійних занять, будемо зводити «укріплення». Це все час і гроші. Але, судячи з інтересу місцевих жителів, потреба й такому виді спорту на місці є. Тому наш наступний крок – реєстрація на місці клубу, гуртка чи громадської організації.

Поки що клуб однодумців та фанатів пейнтболу існує в мережі Фейсбук. Хто хоче долучитися – шукайте сторінку «Пейнтбол Новомиргород».

Олена Белінська. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019