Олександр Сенченко: “Освітяни району відчуватимуть підтримку у вирішенні будь-яких задач на усіх рівнях влади в районі”

28 листопада голова райдержадміністрації Олександр Сенченко здійснив робочу поїздку до загальноосвітніх навчальних закладів району в Капітанівці, Оситняжці та Тишківці. В згаданих навчальних закладах Олександр Олегович провів зустрічі з педагогічними колективами, поспілкувався стосовно перспектив розвитку навчальних закладів, ознайомився з рівнем умов створених для навчання учнів, разом з начальником відділу освіти молоді та спорту Олександром Єпанчею визначили нагальні потреби закладів. Звичайно не обійшлося й без подарунків – всі три школи отримали від керманича району ноутбуки.

В ході діалогу з педагогами у кожному відвіданому навчальному закладі було визначено комплекс першочергових заходів, що будуть впроваджуватись районною владою з метою створення якісних умов для навчання дітей. Однією з проблем для окремих шкіл є поновлення комп’ютерної техніки для потреб і учнів, і педагогів. Олександр Сенченко відзначив, що це питання перебуватиме у нього на особистому контролі та буде детально вивчене відповідними спеціалістами.

Серед інших проблем до вирішення яких має долучитись і районна влада є наступні – заміна вікон в Капітанівській школі, заміна котла в Оситнязькому НВК, забезпечення Інтернетом Тишківського НВК. Всі зазначені позиції взяті до відома керівництвом райдержадміністрації та вже вивчаються можливості їх реалізації. В той же час Олександр Олегович відмітив досягнення адміністрації і трудових колективів шкіл у вирішенні певних питань самостійно, адже кожен навчальний заклад, має певний комплекс проблем, частину з яких ефективно вирішують на місцях органи місцевого самоврядування, адміністрація школи, громада села.

В ході діалогу з педагогічними колективами керівники також обговорили питання реалізації нового ЗУ «Про освіту», створення освітніх округів та функціонування опорних шкіл на території району. Тут Олександр Сенченко відзначив, що завдяки діяльності опорних шкіл в районі якісна освіта центральних шкіл району стала доступною для учнів з сільської місцевості.

Підсумовуючи результати робочої поїздки до навчальних закладів району голова райдержадміністрації Олександр Сенченко зазначив, що розвиток освіти в районі є одним з ключових критеріїв оцінки діяльності органів районної влади. Тому й надалі освітяни району відчуватимуть підтримку у вирішенні будь-яких задач на усіх рівнях влади в районі.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018