Обіцяного три роки чекають

Рік назад Ігор Забажан був кандидатом на посаду міського голови Новомиргорода. Для додання “яблук у свою корзинку” напередодні виборів міського голови за допомогою коштів від “Велти” розпочав облаштування зони відпочинку біля води в районі колишнього кафе “Ласточкино гнездо”. Минуле літо скінчилось, а містяни і спонсор так і не побачили облаштованого пляжу.

Цього року 21 липня Ігор Забажан згадав про недороблений пляж (а можливо спонсор запитав чи купаються люди) і на сайті міської ради відзвітував про продовження робіт з облаштування пляжу.

В народі ведеться, що після 2 серпня люди перестають купатися у водоймах, бо кажуть «Ілля воду остудив» або «До Іллі мужик купається, а з Іллі — з водою прощається» та Ігор Валерійович мабуть цього не знає, тож облаштування обіцяних ще два тижні назад грибків від сонця, роздягальні та плаваючого понтона (якого й сьогодні немає) відбулось зовсім недавно, бо ще не встиг висохнути цемент вмурованих лавочок на пляжі. Чи передбачався на березі туалет та чи буде  – не відомо.

Можливо відкриття пляжу відбудеться на День Незалежності, коли спонсор приїде оглядати об’єкти, на які виділяв гроші, але для новомиргородців це вже буде запізно в цьому році. Спеку вони пережили в інших місцях. Мешканці Новомиргорода чекатимуть вже наступного літа, щоб оцінити роботу Ігора Забажана по облаштуванню зони відпочинку біля води.

13 коментарів в “Обіцяного три роки чекають”

 1. hadiuchka
  05.08.2016 в 15:35 #

  Шановний Анонімус (чи як Вас там?)! Якщо Ви не приходили на цей пляж купатися – то це Ваші проблеми! Місцеві дітлахи вже давно облюбували цю місцину – і лавочки з грибочками ім якось….. головне – є вода і нормальний підхід до неї!

 2. Fanerych
  05.08.2016 в 17:08 #

  Шановна Гадічка (чи як вас там?)! Якщо ваші нейронні зв’язки дійшли висновку, що воду у Вись залив Забажан – то це ваші проблеми! Місцеві дітлахи облюбували всі місцини де можна дійти до води…Мова йшла не про те, де ви за дітлахами спостерігали, а саме про “лавочки і грибочки”…Не помітили? І ще дещо…Запитання…У вас в помешканні є унітаз? Чи вам однаково зручно гадити де трапиться?

 3. Maks
  06.08.2016 в 13:45 #

  Шановний Fanerych ! Вам можна сказати тільки ОДНЕ – А БАБА ЯГА ПРОТИ :07: !!! Може Ви щось робите більш важливіше для нашого міста, то повідомте громаду ! А ми вдячні міському голові, що багато чого (порівняно з іншими мерами) робиться в нашому місті !!!

 4. hadiuchka
  06.08.2016 в 20:30 #

  Чи вам однаково зручно гадити де трапиться? :04:
  У вас в помешканні є унітаз?

  Ну, скажімо чесно, у багатьох новомиргородців унітазів немає – і “гадять” вони у вигрібні ями – що аж ніяк не зменшує їх чеснот, як і багатьох землян в наш час і до винаходу ватерклозетів!

  Maks, приєднуюся до Вас!

  “(а можливо спонсор запитав чи купаються люди)” – ця стаття написана на замовлення спонсора??? Цікаво, що представники “Велти” про це думають?

 5. Koketka
  08.08.2016 в 09:29 #

  :03: допоки у таких як Макс з Гадючкою буде рабське мислення такі як Забажан постійно будуть “працювати” на публіку а не толково. а щодо велти – вже б давно надавали Забажану по шапці якби крім родовища в Лікаревому ще б про щось думали

 6. hadiuchka
  08.08.2016 в 11:56 #

  Koketka, а чому Ви вважаєте, що у Макса і Гадючки “рабське мислення”? З яких слів у постах Ви це побачили?! Ми всі гаразді критикувати, сидячи на диванах і біля комп”ютерів – а щоб вийти і щось зробити – це вже не про нас! Якщо Ви щось хочете змінити, то чому не балотувалися в мери? Я розумію, що комусь дії нинішньої мерії дуже не до вподоби, але давате починати з себе – і тоді не буде потреби в повідомленнях, які з”являються в поштових ящиках містян, щодо необхідності утримувати прилеглу територію в чистоті. В іншому випадку – штраф. Я вважаю, що це абсолютно правильно – а то ідеш по вулиці – біля одного двору квітники, біля іншого – гнидники. Іще одне – в обов”язковому порядку укладати договори на вивезення сміття – немає договору – відразу виникає питання: “А де дівається сміття?” І не потрібно розповідати, що спалюється!

 7. Koketka
  08.08.2016 в 14:10 #

  Вам кидають кісточки – а Ви й щасливі, могли ж і не кинути, правда? Поки не зрозумієте, що за всі промахи маєте критикувати будь-кого у владі, допоки не зрозумієте, що вони мусять відпрацьовувати свою зарплату – будете рабами. Я б хотіла, щоб з таким рабським мисленням як Ваше було менше виборців та громадян. але від посади мера це не залежить… Щодо прибирання в місті – маємо комунальне господарство, результатів діяльності якого я майже не спостерігаю: якщо в крані і є вода, то вона брудна, перед під”їздом озера після дощу, у під”їзді час від часу без протигазу не пройдеш, бо знову прорвало каналізаційні труби, сміттєві баки переповнені… і як Ви там писали про грибочки та дітлашню? – мені наплювати на площу, фонтан та пляж!!! я хочу таких елементарних зручностей, за які постійно плачУ і немало. а такі як Ви вихвалятимете завжди владу за якісь трояндочки замість толком відремонтованих доріг :07:

 8. hadiuchka
  08.08.2016 в 17:33 #

  От Ви знову про “рабське мислення”!!!! Не хочу дискутувати з цього питання – з цього приводу багато філософів дискутували, дискутують і будуть… А з приводу “плачУ і немало.” – чому не створите ОСББ як у інших містах? Чи це не рабство – платити за послуги, якістю яких незадоволені? Є ще вихід – продайте квартиру і купіть будинок зі всіма зручностями – побачите, скільки Вам коштуватиме Ваша власна вода із криниці (заведена до будинку), скільки коштуватиме ремонт і утримання в належному вигляді даху, забору, подвір”я… Повірте мені, значно більше! І будуть Вам приємні запахи із Вашого розарію, а не каналізаційних труб (правда, якщо вчасно почитите вигрібну яму!). А щодо “кісточок” – Ви маєте змогу ознайомитися із бюджетом міста – і там побачите витратну частину. І прикиньте, на що можна витратити ці кошти – просто порахуйте і все!
  А щодо “вихваляння” – я просто порівнюю роботу Неміровського і Забажана. Здається, за останні 9 місяців в місті і в районі не добавилося підприємців(підприємств), то чому ж попередній мер не зміг залучити до роботи по впорядкуванню міста ту ж “Велту”? Чи не було змоги відремонтувати приміщення міської ради, куди страшно було зайти (правда, можливо, менталітет такий)?
  От тому і подобається нова влада у місті, бо хоть щось робить! Побачимо, що буде далі – а за пів бюджетного року таки зроблено немало!

 9. Koketka
  09.08.2016 в 09:53 #

  Мда… як Ви ще не порадили мені змінити країну на більшрозвинену?! Дійсно, не варто дискутувати :17:

 10. Maks
  12.08.2016 в 20:34 #

  Koketka ! Ви ДУЖЕ ДУЖЕ ОБМЕЖЕНО МИСЛИТЕ !!! :58: В мене склалось враження ви зацікавлена особа паплюжити мера ви не з світи Неміровського ? Подивіться на справи просто не зацікавлено, як простий житель міста ! І не треба буде змінювати батьківщину !!!

 11. magistr
  17.08.2016 в 22:43 #

  Maks хер ти вгадав,я рік назад думав навпаки,що Koketka зі свити Забажана.

 12. Koketka
  18.08.2016 в 10:53 #

  magistr :29:

 13. 15
  26.06.2018 в 15:32 #

  Як не крути, але і справді, зараз в місті більше змін в кращу сторону, ніж раніше…

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019