О. Сенченко: “Районна влада дбає про комфортні умови для дітей не лише в загальноосвітніх навчальних закладах”

2 червня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко відвідав Новомиргородську районну дитячу школу мистецтв, де зараз розпочались роботи з заміни старих вікон та нові енергозберігаючі. Роботи проводяться за рахунок коштів районного бюджету, з якого виділено 49,5 тис. грн., що буде витрачено на заміну 11 вікон.

Очільник району разом з директором навчального закладу Аллою Гуменюк оглянули хід виконання вже розпочатих робіт в окремих класах і залах навчального закладу. За словами директора Алли Дмитрівни зараз заміни відбуваються в тих кімнатах, що найбільше цього потребують.

Далі разом з очільником району керівник школи мистецтв обговорили подальші можливості організації робіт по заміні вікон. Олександр Олегович відзначив, що освоєння виділених зараз коштів це лише частина з того, що заплановано зробити в закладі, в подальшому роботи будуть продовженні, а в закладі будуть створені відповідні умови для вихованців. Крім цього в поточному році в закладі силами районного бюджету було вже встановлено блискозахист та відремонтовано санвузол.

Загалом підсумовуючи свій візит до дитячої школи мистецтв Олександр Сенченко відзначив, що районна влада дбає про комфортні умови для дітей не лише в загальноосвітніх навчальних закладах, де діти проводять більшу частину часу, а й в закладах позашкільної освіти де діти вдосконалюють свої творчі і мистецькі захоплення.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019