Новомиргородці – чемпіони області!

У неділю 13 червня була вирішена доля чемпіонства області з футболу серед дитячо-юнацьких команд.

Команда ДЮСШ “Вентура+” 1995-1996 року народження стала чемпіоном області за кількістю набраних очків. Залишилася ще одна гра, але її результат ситуації не змінить.

Команда показала, що вона на голову вище від усіх своїх суперників. Попри складні погодні умови – всі ви, шановні читачі, відчули на собі страшну спеку й задуху останнього тижня, а матч розпочався о 13.30 – команда на місцевому стадіоні обіграла “Зірочку” з Кіровограда з рахунком 6:3. Перша зустріч з “Зірочкою” свого часу завершилася для молодих вентурівців поразкою 2:1, але врахувавши всі недопрацювання, тренери дали вихованцям установку виграти за будь-яких обставин, за будь-якого суддівства, щоб ніхто не смів сумніватися: перед ними – чемпіони! а зважаючи на те, що в активі вентурівців вже була на той момент і перемога над чемпіоном України “Водником”, віра в свої сили була на висоті. “Зірочці” можна було тільки поспівчувати.

Дещо інша ситуація склалася з молодшою командою ДЮСШ “Вентура+”. Вони до призерів не потрапляють, та й не могли вони розраховувати на такий успіх – хоча б тому, що наша команда складалася головним чином з юних спортсменів 1998 року народження, а були й ще менші! А команди суперників, як на підбір – 1997 року народження. Як не готуй таку команду, але вона точно програє у “повітряних баталіях” – якщо зросту бракує, то нічого з цим не вдієш, треба чекати, коли виростуть. Не принесла користі команді й травма одного з провідних гравців – Василя Макодзеби, його так бракувало на полі. Однак занепадати духом юним вентурівцям не варто – перспективи команди, яка змогла пройти два кола чемпіонату, змагаючись зі старшими за себе командами, очевидна. У них все попереду, в цьому ж переконані і їхні тренери, а вони, як ми вже неодноразово наголошували, за свої слова відповідають!

Щойно завершилися два матчі дитячих команд, як у бій вступив основний дорослий склад ФК “Вентура+”. Зовсім недалеко – в Олександрівці – відбувся принциповий двобій між місцевим “Тясмином” та нашими хлопцями. Наслухані про наші успіхи, тренери “Тясмину” запросили легіонерів з Черкаської області, налаштували команду, мабуть, якщо не перемогти, то хоч достойно опиратися… Але навіть цього їм вентурівці не дозволили. Варто тільки поглянути на рахунок – 7:0 – і все стає зрозуміло. Не будемо навіть перераховувати у порядку забитих м ячів, скажемо тільки, що Віталій Деркач забив 4 голи, 2 голи забив Олег Яровенко, ще один – Володимир Краузе. Не допомогла “Тясмину” навіть моральна підтримка всієї адміністрації – коли приїхала новомиргородська команда, не було де поставити автобус, все місце на стоянці зайняли автомобілі вболівальників. Напевне, сподівалися олександрівці на заступництво земляка – нашого голови райдержадміністрації Олександра Ковтуна, але він радів успіхам “Вентури+”… Врешті навіть олександрівські уболівальники визнали, що варіантів не було, просто милувалися красивою грою. Мабуть, переймали досвід…

Такі дні випадають не часто, для того, щоб отримати описаний результат, команди під керівництвом тренерів Віктора Туза та Олександра Дарієнка працюють день за днем. Всі – від фан-клубу і до тренерів – радіють перемогам і переймаються через поразки. вони очікують підтримки від уболівальників, адже вся ця робота – не лише для виховання спортивних характерів, для того, щоб росло здорове молоде покоління, але й для вашого задоволення, для того, щоб ви могли пишатися земляками.

Пишайтеся ними, вони того варті.

І приходьте на наступний матч чемпіоната області на місцевий стадіон. Тут 20 червня о 17.00 розпочнеться матч між ФК “Вентура+” та ФК “Компаніївка”.

Олена Белінська, “Новомиргородщина”

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019