Новомиргородський район отримав кошти на ремонт місцевих доріг

Усі райони Кіровоградської області отримали фінансування на ремонт доріг місцевого значення, повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко 23 липня. Кошти виділили з Державного дорожнього фонду. Нагадаємо, сума становить 380 мільйонів гривень, що в десять равів більше, ніж торік.

Зараз є сприятливі погодні умови для ремонту доріг. Закликаю фахівців виконувати їх якісно й у оптимальні терміни. Сподіваюся, найближчим часом ми вже зможемо перевірити, де і що вже зробили, – наголосив Сергій Кузьменко.

Ігор Забажан, мер міста Новомиргорода, прокоментував цю новину на своій сторінці у Fасеbооk “Це дійсно так. Проте ситуация на сьогодні в місті виглядає наступним чином. Кошти на ремонт автодороги в сумі 9.0 млн.грн було виділено наприкінці зими. Спочатку, приблизно один місяць, визначались, хто буде розпорядником коштів. Було вирішено, що розпорядником коштів уде управлпння інфраструктури ОДА, яке замовило проектну документацію і з урахуванням пропозицій міста.

Проектна документація виготовляється уже майже три місяці і буде закінчена орієнтовно через 2 тижні. Потім буде експертиза проекту. Проте поки що невідомо, де буде проходити експертиза.

Експертний центр Кіровоградської області на сьогодні не має відповідного фахівця, тому проводити подібні експертизи йому було заборонено. Але є надія, що все ж таки експертизу проект буде проходити в м. Кропивницькому. Експертизу проект орієнтовно проходить 1 місяць. при умови, якщо не буде зауважень. Потім ще 1 місяць тендерна процедура, яку буде проводити департамент іфраструктури облдержадміністрації. В кращому випадку місто Новомиргород розпочне ремонтні роботи на даній автодорозі восени. Як ми бачимо, надія є, що в цьому році буде здійснено ремонт автодороги Т-24-01″.

Новомиргородщина

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019