Новомиргородський район не виконує план по охопленню дітей дитсадками

На Кіровоградщині до кінця 2013 року зникне існуюча черга до дитсадочків та у кожному ДНЗ з’явиться своя система електронної реєстрації дітей. Принаймні такі обіцянки, а точніше досягнення встановлених планів, озвучила на апаратній нараді в облдержадміністрації директор освітнього департаменту Ельза Лещенко.

На сьогодні лише 16 % існуючих дитсадочків мають свою електронну систему реєстрації. До кінця року, зауважила Лещенко така система повинна з’явитися у кожному дитячому садочку, навіть у селі. Щоправда, як виходити із ситуації сільським ДНЗ, які навіть до інтернету підключитися не можуть у межах свого розташування, ні слова не було сказано.

З чергою до дитсадочків боротьба, розповіла Лещенко, йде успішно. План по охопленню дітей дошкільною освітою, встановлений на 5 років, вже виконали за 3,5: охоплення освітою замість встановленого показника 75 % сьогодні сягає 87 %, а в області, порівняно із 2010 роком, коли дитсадки відвідували лише 27,6 тисяч дітей, вже у 2013 році кількість дошкільнят досягла 32, 315 тисяч.

Щоправда з виконанням встановлених планів по охопленню дітей райони області не поспішають. Наприклад, у Бобринецькому, Компаніїївському, Кіровоградському, Маловисківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Олександрійському, Олександрівському, Онуфріївському, Світловодському, Устинівському районах показник охоплення дітей дитячими навчальними закладами, по суті, показник забезпечення дітей місцями у дитсадках, ледь сягає 50%. Загальна середня цифра охоплення дітей дитячими навчальними закладами по області, як зазначила Ельза Лещенко, дорівнює 63 %. Судячи зі слів директора освітнього департаменту, показники не виконує половина районів області.

До 2017 року область має досягти показника охоплення дошкільною освітою 95 %.

http://kirovograd.comments.ua/

 

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019