Новомиргородський елеватор продали за 2,6 мільйони доларів

Данська компанія Agromino (раніше – Trigon Agri) продала за $2,6 млн акції української дочірньої компанії Новомиргородський елеватор в Кіровоградській області.

Загальна ємність зберігання елеватору 107,7 тис. т, з яких в бетонних бункерах міститься 72 тис. т зерна.

При цьому ім’я покупця компанія не називає.

Так, компанія вже отримала $450 тис. передоплати, при цьому передбачається, що решта суми буде перерахована до 28 лютого.

Зазначається, що компанія завершила ліквідацію Кіровоградських кластерних зерносховищ, що є частиною стратегічного плану компанії із зосередження на основних активах.

Також в Agromino вважають, що Новомиргородський елеватор, який був побудований ще за радянських часів, був неефективним протягом багатьох років, зокрема у зв’язку з його несприятливим, на думку компанії, розташуванням, а також через посилення конкуренції з новими сучасними об’єктами в цьому районі.

Грошові кошти, отримані від цього договору, дозволять компанії скоротити свої банківські позики на $2,3 млн, зміцнивши баланс і знизивши процентні витрати.

За даними компанії, станом на 31 грудня 2017 року чисті активи елеватора становили €1,6 млн, і, таким чином, попередній оцінний прибуток становить €0,5 млн.

gre4ka.info

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019