Новомиргородські музиканти – серед кращих на Всеукраїнському конкурсі!

11 – 12 листопада у Кропивницькому на базі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Сходинки до майстерності », в якому в різних музичних номінаціях презентували свої таланти учні шкіл естетичного виховання зі всієї України. Фестиваль–конкурс оцінювало компетентне журі у складі професорів Львівської, Харківської консерваторій, кандидатів та докторів педагогічних наук мистецького факультету університету та викладачів музичного училища. Серед конкурсантів – близько 200 учасників з Кіровоградської, Київської, Черкаської та Вінницької областей.

Цьогоріч Новомиргородська ДШМ була гідно представлена у двох номінаціях. Юні музиканти Новомиргородщини отримали високу оцінку професійного журі та стали володарями Диплому І ступеня – Бойко Юля у номінації «Композиторська діяльність виконавця – музиканта » (викл. Гуменюк А. Д.). У номінації «Виконавець – інструменталіст» – Диплом ІІ ступеня отримали фортепіанний ансамбль: Письмак Олександра та Чорна Вікторія (викл. Колос Т.О. та Лученко В. М.), Диплом ІІ ступеня – Зарудня Альона (викл. Якименко С. Ю.), Диплом ІІ ступеня – Письмак Олександра ( викл. Колос Т.О.) та Диплом ІІІ ступеня – Ланженко Надія (викл. Горбачова О. В.), Хачатрян Софія (викл. Лученко В.М.), Чорна Вікторія (викл. Лученко В. М.) та Бойченко Анастасія (викл. Колос Т.О.)

Така перемога вимагає від виконавців гарного володіння інструментом, виконавською технікою, звуковою майстерністю та передбачає стійку сценічну витримку. Конкурс – це складне випробування, до якого наші учні йшли не один рік. Адже гра на музичному інструменті потребує опанування цілою сукупністю навичок, які можна освоїти завдяки титанічній праці.

Не просто піднятися на певну сходинку – набагато складніше на цій висоті утриматися. Про це знають тільки самі юні конкурсанти та їхні викладачі і батьки. Шлях до майстерності завжди довгий і тернистий. Він має свої злети і розчарування, свої вершини і рифи. Щасливий той, хто досяг хоч одну з вершин, хто знайшов свою, хто допоміг зійти на неї іншим. Вітаємо учнів та викладачів! Чекаємо на нові успіхи!

Адміністрація школи. Фото Лепехи С.І. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018