Новомиргородські легкоатлети відкрили спортивний сезон 2019 року

Незважаючи на сніжну зиму, яка на сьогодні в розпалі, і досить таки ще донедавна суттєві мінусові температури, вихованці легкоатлетичної секції Новомиргородської ДЮСШ, яку ведуть досвідчені тренери Дарієнко О. І та Коваленко С. М., проводять свої тренування в звичному режимі, щоправда замінивши для бігових вправ місцевий стадіон на новомиргородські вулиці.

Як виявилося, тренування на шляхових комунікаціях міста сьогодні дають безмежну фору тренуванням на головній спортивній арені міста, на якій в цей час року через неприбраний сніг можна займатися хіба що повільною ходою з розтягуванням зв’язок ніг та викручуванням суглобів. Розвиваємо, так сказати, спорт в місті – влітку дерева на трибунах ростуть, а взимку безкрайня тундра, по якій хіба що на оленях…

Втім, одна золота медаль, яку 18 січня 2019 року виборов на відкритому легкоатлетичному чемпіонаті Черкаської області серед юніорів та юнаків 2002-03 року та менші в бігу на 60 метрів з бар’єрами Олександр Садимакін, варта зимових незручностей на тренуваннях, адже вони роблять наших спортсменів ще вправнішими. Наші вітання переможцю змагань в цій дисципліні! Ще 2 третіх місця на даному спортивному форумі вибороли Костянтінов Олександр (1500 м) та Сисько Євгенія (400м), з чим також їх вітаємо! 4-і місця вибороли Лісніченко Сергій (800 м), Пасічний Олександр (60 м), Немна Антон (400 м) та Сербіна Каріна (60 м). 5-і місця на змаганнях по­сіли Олійник Андрій (800 м), Шевченко Олександр (400 м) та Путнікова Даша (400 м). Варто також відмітити тих, серед наших спортсменів, які увійшли до десятки кращих на змаганнях. Це Онищук Андрій (60 м), Ніколаєнко Денис (60 м), Бабак Михайло (60 м) та Дехтяр Сергій (60 м).

В змаганнях взяло участь близько 200 спортсменів з Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей. Сезон тільки розпочався, тому краща спортивна форма новомиргородських спортсменів в майбутньому. Тому побажаємо їм рясних медальних і дипломних врожаїв на їхніх бігових доріжках!

В. Бреурош. «Новомиргородщина з Пісковим і Вороніною».

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019