Новомиргородщина жнивує

Господарства Новомиргородського району продовжують кампанію з збирання врожаю ранніх зернових культур – жнива 2017 в розпалі.

Враховуючи, що в нашому районі значна частина зайнятого населення працює саме в аграрному секторі, то від кількості і якості зібраних врожаїв залежить добробут багатьох родин. Зазвичай Новомиргородські аграрії вирізняють високими показниками врожайності, що дає їм можливість розвивати інфраструктуру не лише свого господарства а й активно долучатись до співпраці з органами влади і спільно реалізувати значну кількість соціально важливих проектів.

Керівництво райдержадміністрації завжди тісно співпрацює з господарствами району, одним з яких є ФГ «Горового» – керівник Горовий Віктор Володимирович. Дане господарство в числі тих, які одні з найперших вже завершують збирання ранніх зернових культур, саме з цієї нагоди голова райдержадміністрації Олександр Сенченко разом з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іваном Призом 19 липня здійснили робочу поїздку до с. Оситняжка, де і розташоване господарство.

Керівник господарства Віктор Горовий ознайомив делегацію гостей з головними напрямками роботи господарства та продемонстрував основні потужності підприємства. За словами господаря цьогорічний врожай особливо не вирізнятиметься від попередніх років. Погода в цьому році була досить примхливою культурам довелось пережити і заморозки і посуху і град, але професійний підхід до справи не залишає селян без хліба. В цьому році на господарстві ранніми зерновими культурами засіяно 500 га посівних площ. Вже було зібрано весь ярий ячмінь на площі 50 га з середньою врожайністю 20 центнерів з гектара та 400 га пшениці з врожайністю 32 центнери з гектара.

Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Приз побували на полі, де в цей час тривала напружена робота комбайнерів. Два сучасних та потужних комбайни, які є в наявності господарства забезпечують ефективний збір врожаю. Тут же на полі керівництво з району поспілкувались з працівниками господарства про сучасне й майбутнє аграріїв району й держави.

Далі гості разом з господарем оглянули інші поля господарства засіяні кукурудзою, соняшником, соєю обговорили сучасні особливості вирощування цих культур. Віктор Горовий пригадав часи коли тільки розпочинав свою сільськогосподарську діяльність заснувавши господарство в далекому 1998 році з 50 гектарами землі. Зараз підприємство обробляє 1500 га землі, має сучасну техніку, забезпечує роботою десятки селян, інвестує в розвиток села та району.

З часів заснування сільгосппідприємства за майже двадцятилітню історію сільське господарство зазнало кардинальних змін – змінились методи й засоби господарювання, різноманіття вирощуваних культур, технологічні процеси. Але крізь призму усіх змін керівництву фермерського господарства «Горового» вдається зберегти головний показник успішного господарювання – любов до рідної землі, яка годує мільйони українців. З ровитком господарства воно посіло чільне місце серед представників соціально-відповідального бізнесу – місцева школа, ФАП, церква постійно від чувають підтримку керівництва ФГ «Горового».

Детально ознайомившись з діяльністю ФГ «Горового», поспілкувавшись з керівництвом, голова райдержадміністрація Олександр Сенченко зауважив, саме завдяки діяльності таких господарств та господарів слава про наш хліборобський край примножується та поширюються в найвіддаленіші куточки держави.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019