Новомиргородщина отримала нові автобуси

Перед початком обласного педагогічного форуму, що проходив 29 серпня у КНТУ в Кропивницькому, відбулось вручення ключів та документів на нові шкільні автобуси. Вручення відбулось під палаючим сонцем за участі оркестру та близько 500 освітян, які приїхали на форум.

25 автобусів, куплених цьогоріч за спільні кошти районних та обласних бюджетів, отримають опорні школи області. Як повідомляв раніше начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Володимир Таборанський наразі в області вже створено 23 опорні школи з філіями, 15 з яких мають запрацювати вже з 1 вересня.

Ключі від автобусів директорам шкіл вручали голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко та голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко.

На нові автобуси ПАЗ із бюджетів Кіровоградщини витратили 37 млн грн. Сергій Кузьменко під час свого виступу відзначив, що нові автобуси додадуть комфорту учням, які не живуть поблизу шкіл, їхнім батькам, які будуть впевнені у тому, що їхні діти в безпеці.

Автобуси отримав і наш район: НВК “Пурпурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ” та Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

За gre4ka.info

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019