Новомиргород відзначив 277 річницю та День гірників

16 липня Новомиргород відзначив свою 277 річницю. Насичена святкова програма тривала з 9 ранку до 12 ночі та завершилась грандіозним феєрверком.

Почалось все на центральній площі міста зі свята фарб Холі, яке стало чи не найпопулярнішим цього дня. Діти, підлітки та навіть дорослі із щирими посмішками на обличчях кидали в один одного різнокольорові фарби й тішились, наче це був найщасливіший день в їх житті.

Після цього о 10:30 тут почались видовищні змагання зі стріт-болу 3 на 3 і пройшли не менш захоплюючі кросфіт  ігри. А паралельно у центральному парку з 12:00 до 15:00 відбулась виставка «Світ моїх захоплень», а також пройшли різні театральні, спортивні та повчальні заходи для дітей. А під кінець відбувся флешмоб наречених, який став справжнім сюрпризом для усіх присутніх.

О 14:00 святкування на центральній площі міста продовжилось конкурсом 3-х очкових кидків, а з 15:00 люди мали змогу спостерігати за змаганнями з арм-реслінгу й жиму штанги та за кулінарними боями від переможця 5 сезону проекту «МастерШеф» Євгена Клопотенка. Для дітей в цей час була відкрита спеціальна зона, де для них була підготована розважальна програма від анімаційної групи та незвичайний аквагрим для всіх бажаючих.

О 19:00 відбулось урочисте відкриття головної сцени. Саме тут запрошені гості та господарі свята мали змогу сказати вітальні слова. Міський голова подякував за підтримку у роботі депутатському корпусові, виконавчому комітетові, соціально-відповідальному бізнесу, а саме товариству “Велта”, агрохолдингу Тарасова Сергія, директорові агрофірми «Бирзулово» Василю Крикотненко, агрофірмі “Чкалова”, директорові товариства «Агролан» Аркадію Снісаренко.

Присутніх привітали голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, голова Маловисківської об’єднаної територіальної громади Юрій Гульдас, а також Андрій Ніколаєнко – голова ради директорів компанії «Велта», яка була генеральним спонсором всього свята.

Після вітальних слів почалась святкова лотерея від «Велти», а з 20:00 стартувала святкова програма. Спочатку новомиргородців та гостей міста розважало барабанне шоу, потім був виступ співачки СолоХи та співака Віталія Козловського. З 21:50 всіх розігрівали DJ Claude та DJ Majestic, а рівно о 12 годині ночі почався 20-ти хвилинний святковий салют.

За stepup.press

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019