Новомиргород відвідав голова Кіровоградської ОДА Кузьменко С.А.

12 червня на Новомиргородщині з робочою поїздкою перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович. Головною метою візиту очільника області до району було відкриття майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 – ДНЗ».

Майданчик було побудовано за кошти державного та районного бюджетів на загальну суму 1499 тис. грн. Зустрічали та супроводжували Сергій Кузьменка голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко.

На шкільному подвір’ї делегацію гостей зустріли директор навчального закладу Віталіна Литвиненко і учні школи, які подарували очільнику області сувеніри виготовлені власноруч. Після цього гості ознайомились з роботою дитячого табору відпочинку, який зараз діє на території школи. Сергій Кузьменко поспілкувався з вихованцями табору та педагогами, оглянув локації на яких діти в ігровій формі виготовляють сувеніри, освоюють вивчення англійської мови, проводять психологічні тренінги.

Після цього розпочалась урочиста частина відкриття футбольного майданчика. Сергій Кузьменко звертаючись до присутніх, насамперед, привітав дітей з початком літнього відпочинку та відзначив, що наявність такого майданчика значно покращить їх дозвілля і спортивну підготовку. Також очільник області додав, що на виконання завдань Президента України та Уряду такі майданчики відкриватимуться на території всією області постійно, в цьому році їх буде 12.

Завершаючи виступ Сергій Кузьменко вручив подарунок директору ДЮСШ Артему Меркоєву – набір футбольних м’ячів. По завершенню офіційної частини право зробити перший удар по м’ячу на новому майданчику надали голові облдержадміністрації, після цього розпочався перший товариський матч між командами навчальних закладів, а юних глядачів футбольної гри пригостили морозивом.

Робоча поїздка Сергія Кузьменка не була обмежена лише візитом до однієї школи. Також очільник області оглянув приміщення ДЮСШ, де в рамках проекту «Здоров’я наших дітей» продовжуються ремонти в спортивному залі. Але вже зараз фактично готовий тренажерний зал, роздягальні для спортсменів, завезено нові меблі, встановлено нову систему опалення, замінено дах. Голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко запевнив голову обласної державної адміністрації, що повністю реконструйована ДЮСШ відкриється 1 вересня.

Також Сергій Анатолійович відвідав реанімаційне відділення РТМО «Новомиргородське», де вже завершено ремонт в палатах інтенсивної терапії. За кошти районного бюджету тут замінено вікна та двері, облаштовано стіни, оновлено підлогу і стелю. Також замінено всі комунікації і сантехніку. Для комфортного лікування пацієнтів відділення Сергій Кузьменко вручив для їх потреб персоналу реанімації кондиціонер.

Підсумовуючи побачене в районі очільник області відзначив значні успіхи в розвитку та підтримки місцевою владою соціально-значимих напрямків економіки – освіта, медицина спорт. Сергій Кузьменко зауважив, що ці галузі завжди відчуватимуть підтримку держави на всіх рівнях, незважаючи на будь-що.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019