Новомиргород: що було й що буде?

«Місто Новомиргород відчайдушно бореться за краще майбутнє. І знаходить підтримку!». Саме такими словами можна описати звіт міського голови Ігоря Забажана.

Гроші, яких завжди бракує

Загальний бюджет міста був запланований у розмірі 15 мільйонів гривень, проте після проведеної роботи з підприємцями, які раніше не укладали угод і не платили податків, фактичний бюджет міста зріс на 2,5 мільйона гривень.

Візуально Новомиргород змінюється не лише завдяки зусиллям комунальних служб та використанню бюджетних коштів, але й значною мірою завдяки капіталовкладенням соціальних партнерів.

Найпотужнішим партнером є ТОВ ВКФ «Велта», яке у 2016 році вклало 1,4 млн.грн. у реконструкцію площі та у 2017 році – 2,4 млн.грн. у парк. Проте це не єдиний представник бізнесу, який проявив себе з позитивного боку. ПСП «Бирзулове» на потреби міста виділило на 2016-2017 рік відповідно 180,0 тис.грн./340,0 тис.грн., СТОВ «Агролан» – 61,0 тис.грн./35,0 тис.грн., ТОВ «Коріо»- 20,0 тис.грн./10,0 тис.грн.

У 2017 році до соціальних партнерів додалися ТОВ «Новомиргоодський цукор» із внеском 250,0 тис.грн. та ТОВ «Новомиргородський елеватор» – 50,0 тис.грн.

У 2018 році соціальні партнери готові вкласти у створення парку такі суми:

ТОВ ВКФ «Велта» – 2,0 млн.грн.
ПСП «Бирзулове» – 100,0 тис.грн.
ТОВ «Новомиргородський цукор» – 250,0 тис.грн.
СТОВ «Агролан» – 150,0 тис.грн.
ТОВ «Коріо» – 20,0 тис.грн.

Про те, що буде зроблено під час реконструкції наступної черги паркової зони, ми розкажемо окремо.

Благоустрій міста

У 2017 році було придбано вантажопасажирський автомобіль для потреб комунальників та відремонтовано грейдер. Власними силами по вулиці Євгенія Присяжного тротуари вимощували плиткою. До речі, облаштування тротуарів продовжиться і в 2018 році – заплановано облаштувати пішохідні доріжки по вул.А.Гурічева ( район «Нової пошти»), Є.Присяжного, Г.Дмитрян, Соборності (від Златополя до Виноградівки), Транспортній, вул.Бродських.

Вперше міська рада звернула увагу на освітлення у дворах. Вперше бригада благоустрою працювала не в центральних зонах – наприклад, розчищала узбіччя по вулиці Лесі Українки на Софіївці.

Приділятимуть увагу околицям і в 2018 році – наприклад, з‘явиться освітлення на вулицях Оболенського, Черняховського, Дудченка, провулок Дудченка, частина вул.Садова, вул.Франка, тупик Франка, вул.Мокрієва, Винниченка, частина вул.Транспортна, Бродських, В’ячеслава Чорновола, Іллінська. З‘явиться вуличне освітлення також у селі Бирзуловому!

На реконструкцію дороги, що пролягає вулицями Соборності, Є.Присяжного, А.Гурічева, М.Зерова, Транспортна, Бродських з державного бюджету виділено 9 мільйонів гривень. Завдяки цьому 1,7 мільйонів гривень, які виділено з бюджету міста, будуть спрямовані на інші шляхи. Звичайно, цього мало, бо у Новомиргороді ремонту чи хоча б підсипання потребують 92 кілометри доріг. Та 5,7 тис. м2 асфальтного покриття на вулицях Маяковського, Л.Українки, В.Чорновола, Горького, частини Перемоги та частини Залізничної з‘явиться.

Для порівняння – на капітальний та поточний ремонт вулиць ( в т.ч. підсипку та грейдерування) у 2017 році планували витратити 1,0 млн.грн, але за підсумками року на ці цілі витратили 2,3 млн.грн., а в 2016 р. – 1,7 млн.грн..

Проте не лише благоустроєм займається міська рада, але й притягненням до адміністративної відповідальності людей, які не дбають про чистоту у місті. Минулого року було оштрафовано 32 особи. У 2018 році з‘явився новий інспектор з благоустрою і розпочав дуже активну діяльність. В результаті за березень було накладено більше штрафів, ніж за весь попередній рік!

Культурно Новомиргород у 2018 році збагатився моторокфестивалем, який стає традиційним і вже зараз міська рада готується до проведення його влітку.

Це – лише основні напрямки діяльності. Кожен житель міста має своє бачення, що зробила міська рада саме для нього – хтось тішиться, що одержує підтримку для дітей у дитсадочку,комусь важливий парк. І всі згодні, що попереду у нас – ще багато роботи. Вона почнеться незабаром з двох великих проектів – продовження реконструкції парку та реконструкції дорожнього покриття по центральній дорозі Новомиргорода.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019