Незабаром можуть звільнити з посади голову Кіровоградської ОДА

Голову Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка можуть звільнити з посади голови Кіровоградської ОДА. Про це, з посиланням на джерело в Адміністрації Президента України, повідомляє «Апостроф». За інформацією видання, ймовірна причина звільнення – результат партії “Блок Петра Порошенка” (БПП) на місцевих виборах.

За інформацією джерела, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменко доводиться боротися з впливом в регіоні народного депутата Сергія Ларіна (“Опозиційний блок”, ОБ), який свого часу очолював місцеву ОДА і входить в орбіту заступника голови фракції ОБ Сергія Льовочкіна. “А ще Президенту постійно нагадують, що призначений ним Кузьменко, будучи “регіоналом”, голосував за “диктаторські закони” 16 січня”, – зазначив співрозмовник видання.

Окрім очільника Кіровоградщини, залишитися без роботи в своїх ОДА, за даними «Апострофа», ризикують голови Волинської ОДА Володимир Гунчик, Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та Київської ОДА Володимир Шандр.

За запевненням джерела в АП, нових кадрових рішень президента варто чекати незабаром. Проте він відмовився назвати прізвища розглянутих кандидатів. Згідно із законодавством, звільнення голів ОДА, як і призначення нових керівників областей, кандидатури яких подає глава держави, узгоджуються урядом.

Нагадаємо, Сергія Кузьменка призначено головою Кіровоградської ОДА 16 вересня 2014 року, указом Президента України № 735/2014.

Кузьменко – екс-регіонал, один з членів команди Ларіна, активний учасник кіровоградського Антимайдану.

Раніше Президент України Петро Порошенко “підтягнув” до себе і Кузьменка-старшого, який згодом став нардепом від президентської партії.

gre4ka.info

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019