Невипадково

Афанасій Афанасійович Шаповалов – черговий Герой Радянського Союзу, на честь котрого у вівторок 8 червня відкрито меморіальну дошку в місті.

Вшанувати пам’ять підполковника гвардії зібралися біля Новомиргородської школи №1 учні, вчителі та запрошені гості. Серед них присутньою була і донька Шаповалова – Лідія Афанасіївна Закусілова, що зі сльозами на очах дякувала новомиргородцям за те, що пам’ятають про видатних земляків, що належно віддають їм честь.

– Зі сльозами на очах родичі Героїв Радянського Союзу та Героїв соцпраці сприймають інформацію про те, що послужило приводом нашого візиту, – коментують постійні організатори пам’ятних акцій, голови районної та міської рад ветеранів Анатолій Іванович Головченко та Анатолій Володимирович Будила.

Обома організаціями ведеться активна пошукова робота імен героїв, котрі народилися на теренах Новомиргородщини. В цьому їм також допомагають військкомат, районний музей, “Книга пам’яті”, власна пам’ять (до 1990 року в міському парку знаходилася галерея портретів Героїв Радянського Союзу) та розповіді родичів. Саме так, завітавши в гості до сім’ї Закусілових, Анатолій Володимирович випадково дізнався про підполковника Шаповалова. Але невипадково свого часу ці люди отримували почесні звання та нагороди. Сама доля, подібними здавалося б незначними ситуаціями та розмовами, підводить до підсумку: ніхто не забутий, ніщо не забуте…

Ірина Правиленко, “Новомиргородщина”

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019