Невигадані історії про будні наших співробітників ДАІ

Дєточкін з нашого району

В одному селищі міського типу Новомиргородського району на вулиці з символічною назвою Революційна проживає дружна компанія – двоє чоловіків та молода жінка з дитиною.

Дружбу свою регулярно скріплювали алкоголем. У спільному господарстві було два транспортних засоби – мопед та важкий мотоцикл, за допомогою яких чоловіки напідпитку робили все, щоб їхні сусіди не втрачали пильності на дорогах.

І одного дня (точніше – ночі 6 листопада) обидва транспортні засоби зникли. О першій ночі, коли лягали спати, вони ще були. А о третій, як один з чоловіків прокинувся – вже зникли. Хтось викотив (мотоцикли стояли без грама бензину) у невідомому напрямку. Довелося звертатися до правоохоронних органів.

Співробітники ДАІ мали б втішитися, що водій, який був затриманий за керування в нетверезому стані уже чотири рази, залишився пішим. Але закон вимагає проводити пошуки!

– Спільну роботу проводили працівники ДАІ та карного розшуку міліції, – розповідає начальник Новомиргородського ДАІ УМВС Валерій Ситник. – Першого дня участь брали три автомобілі, шукали сліди вкрадених мотоциклів у сусідніх населених пунктах та навіть у Черкаській області. Виїздили 60 літрів бензину. Мало не арештували студента, який у дворі перебирав два мотоцикли тієї ж марки – він вини не визнавав, але й доказів на власність не пред’являв. А от його мати винесла з дому два техпаспорти, довелося вибачатися.

Наступного дня обшукали ліс і просіки, познаходили навіть бліндажі часів Великої Вітчизняної! А молоциклів не знайшли.

І нарешті хтось згадав, що коли проводили пошуки в селі Тишківці, то при опитуванні про місцевих героїв люди сказали, що один зараз зайнятий тим, що знімає ворота в однієї жінки. Приїхали і з’ясувалося, що натрапили на слід – щоб справити гарне враження на молодицю, до якої залицявся, зловмисник вкрав два транспорті засоби. Мопед просто викинув у провалля, а мотоцикл завів у двір. Жінка, яка виховувала двох своїх дітей і третє маля сестри, виявилася, мабуть, не досить романтичною – на неї цей подвиг враження не справив. Незабаром мотоцикл, замаскований шинами, знайшли, адже в таких випадках головне – натрапити на вірний слід.

Загалом пошуки обійшлися нам у 100 літрів бензину – дорожче, як обійшлася б покупка такого мотоцикла.

Наостанок працівники ДАІ звертаються до селищного голови Володимира Ганоля та служби у справах дітей райдержадміністрації з прохання провести обстеження умов, у яких проживає дитина в родині потерпілих від описаного злочину.

Джентльмен, який прославив Оситну

Троє панчівських дівчат дуже хотіли потрапити на дискотеку в Мартоношу і попросили знайомого з Оситної – такого собі мачо на «жигулях» – відвезти їх на розваги. Чоловік без проблем погодився. Вже на місці зайшов у магазин, купив пляшку горілки й випив її «з горла», після чого спробував прорватися на дискотеку разом зі своїми супутницями. Проте місцеві «сек’юриті» всю компанію виставили за двері, на культурний захід прорватися не вийшло.

Не в кращому настрої поверталися додому – водій не впорався з керуванням і машина злетіла з парапету. Всі залишилися живі й здорові, але пасажирок власник авто вирішив поставити на лічильник. Може, якби не добив приголомшених подіями переляканих дівчат новиною, що тепер вони йому винні п’ять тисяч, то й до співробітників ДАІ вони б за захистом не побігли. А так – хіба ж хочеш, мусиш.

– Машину тієї ж ночі відбуксирували в Оситну, – розповідає Валерій Ситник. – а у водія ще й наступного дня показники вмісту алкоголю зашкалювали. На запитання, чим завинили при ДТП дівчата, пояснив, що мали б зупинити – і тоді б нічого не трапилося.

Олена Белінська.

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019