Невідоме про найстарішу діючу поштову службу

Вона бере на плечі 20 кілограмів й рушає в дорогу. Її щоденний шлях – 20 кілометрів, і якщо влітку є шанси полегшити ношу за допомогою велосипеда, то взимку треба розраховувати тільки на свої сили.

Це не супержінка – це звичайна листоноша.

Людей, готових працювати на пошті, знайти непросто, – розповідає керівник Новомиргородського відділення Укрпошти Яна Лугова. – Навантаження щоденні й великі. Кілька років тому машина з поштою приїжджала тричі на тиждень, а зараз – щодня, крім неділі й понеділка. А кореспонденцію та посилки привозять щодня, крім неділі й понеділка.

Збільшилася кількість посилок – за останній рік обсяг таких перевезень зріс у 2,5 рази!

Є план не лише по доставці кореспонденції та посилок, але й по реалізації конвертів, марок та продукції першої необхідності. 20 років тому, коли підприємці ще не розбудували мережу магазинів та магазинчиків, які охопили всі населені пункти, ця послуга була затребуваною. Зараз цю продукцію купують лише ті, хто потребує підтримки соціального працівника, а всі інші листоношу з товарами не чекають – купують у магазинах.

А план же залишився!

А для того, щоб полегшити життя листоношам (а може й не зовсім полегшити), ми опублікуємо топ-5 маловідомих фактів про Укрпошту:

  1.  На пошті можна застрахувати дорослих і дітей, можна придбати автоцивілку.
  2.  Тут можливе поповнення рахунків будь-яких телефонних операторів.
  3.  Листоноші здійснюють кур᾿єрську доставку посилки вагою до 5 кілограмів за певною адресою. До речі, коштує доставка від відділення до одержувача однієї посилки всього 9 гривень!
  4.  Можлива оренда абонентської скриньки. Ця послуга актуальна для Новомиргорода, адже чимало людей, які мешкають у багатоповерхівках, не можуть нормально одержувати кореспонденцію, бо поштові скриньки залишають бажати кращого. Та користуються можливістю орендувати таку скриньку в основному юридичні особи, які зацікавлені у гарантованому збереженні своїх листів. Однак це зовсім не значить, що приватні особи не мають такого права! Хочете одержувати пошту гарантовано – не страждайте від того, що невиховані люди зіпсували поштову скриньку, звертайтеся на відділення пошти!
  5.  П᾿ятий маловідомий факт – пошта працює з клієнтами навіть в понеділок. І якщо у вівторок чи інший будній день тут довжелезні черги, то в понеділок ви можете одержати повний спектр послуг з максимальним комфортом. Бо більшість клієнтів ще пам᾿ятають ті часи, коли у понеділок пошта була вихідною!

Олена Белінська. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019