Недовго порадів з поцупленого…

Працівники Новомиргородського ВП Маловисківського ВП ГУНП в Кіровоградській області викрили у вчиненні незаконного заволодіння мопеда марки Honda Dio City Movement раніше неодноразово судимого громадянина П.

Так, 12.03.2017 року до чергової частини Новомиргородського відділення поліції Маловисківського відділу поліції в Кіровоградській області надійшло повідомлення від гр. Б. про те, що в ніч на 12.02.2017 року невідома особа проникши на територію домоволодіння потерпілої вчинила незаконне заволодіння наявним їй мопедом марки Honda Dio City Movement.

Проведеними оперативно – розшуковими заходами було встановлено, що незаконне заволодіння мопедом марки Honda Dio City Movement вчинив раніше неодноразово судимий за вчинення злочинів майнового характеру гр. П., який проник до території домоволодіння гр. Б. та шляхом відчинення дверних запорів проник до приміщення гаражу, звідки викрав мопед марки Honda Dio City Movement, який в подальшому останній зберігав на території власного домоволодіння, де і був виявлений працівниками поліції.

На даний час особі повідомлено про підозру про вчинення вказаного кримінального правопорушення. Вказану подію було внесено до ЄРДР за ст. 289 ч. 2 КК України. Злочинцю загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018