Натхнення – запорука успіху

Під час матчу ДЮСШ “Новомиргород” – ФК “Компаніївка” глядачів було куди менше, ніж зазвичай приходить.

Може, злякалися спеки, може, вирішили, що молодіжна команда не влаштує яскравого видовища… І всі, хто не з’явився на матч, можуть зараз кусати лікті, слухаючи розповідь про те, що вони пропустили…

Я довго підбирала слово, щоб охарактеризувати гру молодіжки. Яскрава? Це слово не передає всієї суті… Агресивна? Якщо подивитися на рахунок, гольові моменти, то зрозуміло, що здорова спортивна агресія була, але загалом стосунки на полі були дуже толерантними. Врешті мене осяяло – гра була натхненною! На одному диханні. Вони показали все, на що здатні, для тих, хто прийшов їх підтримати – і для команди суперників.

Щоб не бути голослівною, просто назву рахунок – 3:0. А якби ще трохи удачі, рахунок був би куди більшим.

Перший гол забив Сергій Осмоловський. Після цього протягом першого тайму було сім беззаперечних гольових моментів, сім виходів один на один із голкіпером – і сім невдач. Відверто кажучи, бракувало влучності. От буквально на кілька сантиметрів вище верхньої перекладини. Або ж якби трохи лівіше-правіше. Або ж воротар суперників показував клас. До речі, кілька разів новомиргородські вболівальники нагородили компаніївського воротаря щирими оплесками.

– Ми переживали, що команда викладеться на початку гри і в кінці втомиться, втратить пильність і рахунок зрівняється, – коментують тренери Віктор Туз та Олександр Дарієнко. – Проте постійні тренування, досвід гри з дорослими командами дають свій результат – у другому таймі виснажилися наші суперники, а ДЮСШ “Новомиргород” не припиняв атакувати… Ми цього дня використали всі можливі заміни, кожен член команди спробував себе в ролі футбольної зірки і показав усе, на що був здатен.

Особливо красивим був другий гол у виконанні Богдана Сороки, який провів м’яч від середини поля, вийшов один на один з воротарем і достойно, видовищно та закономірно завершив свою атаку.

Третім голом здивувати публіку цього дня було складно. Закінчувався другий тайм, гра точилася в основному біля воріт гостей, вболівальники вже розслабилися – при зарунку 2:0 начебто можна було б і просто тягнути час. Та команда ДЮСШ “Новомиргород” раз за разом цілеспрямованим вихором атакувала ворота “Компаніївки”. Одна з таких атак змусила глядачів аплодувати третьому голу, який забив Віталій Деркач.

Напевне, цього дня якесь футбольне натхнення таки й справді відвідало Новомиргород. Як доказ цього – закулісне, точніше – заворітне життя: під час перерви між таймами на стадіоні зав’язалася ще одна футбольна баталія – на так званому малому полі діти різного віку розпочали гру “до першого гола”. Але, мабуть, за прикладом старших футболістів одним голом справа не обмежилася, бо гра тривала досить довго. Словом, ентузіазм, особливо підкріплений успіхом – штука вкрай заразна, і це добре. Значить, нам є на що сподіватися й надалі.

Вболівайте за своїх – і вони зроблять усе, щоб вас не розчарувати.