Наші на «Вересневих самоцвітах»

Не всякий район може похизуватися тим фактом, що причетний до заходів не лише всеукраїнського, але й міжнародного масштабу. А от Новомиргородщина – може. Один день Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» проходить саме на території нашого району – у селі Арсенівці Веселівської сільської ради.

Втім, традиційно головне дійство відбувалося все-таки у заповіднику «Хутір Надія». Тільки театральних колективів з обласного центру тут виступало три! Подарунок для цього свята театрально дійства зробила погода – не завжди восени випадають такі теплі сонячні дні.

Гості та учасники свята традиційно вгамовували як культурний голод – де ще можна в одному місці побачити виступи кількох театральних колективів, знайти книжкові новинки місцевих видавництв, помилуватися виробами народних умільців або навіть придбати собі щось унікальне.

Не могли не відзначитися на святі новомиргородці – наш народний аматорський колектив «Веселка» виступав і з власною програмою, і з експромтами, на які їх успішно провокували ведучі свята. Словом, на момент, коли вийшов відкривати свято Міністр культури Євген Ніщук (якого ще називають «Голосом Майдану»), наші земляки вже встигли вразити публіку й залишитися у пам’яті присутніх.

Закарбувалися надовго й інші події фестивалю – постановка «Дума про Україну» у виконанні театру імені Марка Кропивницького, під час якої глядачі двічі вставали.

Висадка молодого дуба – до благої справи долучився зокрема й міністр. А сам Євген Ніщук, напевне, матиме привід пригадати цей день, читаючи подаровані Олександром Жовною книги.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019