Наші хортингісти вкотре кращі!

У Новомиргороді 1 квітня пройшов Відкритий кубок з хортингу на честь воїнів АТО Новомиргородщини. Люб‘язно відчинила двері спортзалу перед спортсменами Новомиргородська ЗШ №3.

Організаторами заходу виступили Новомиргородська районна федерація хортингу, районна організація учасників АТО, Новомиргородська громадська організація ветеранів АТО «Редут».

Змагалися юні спортсмени протягом всього дня – з 9.00 розпочалися поєдинки наймолодших, а після відкриття та нагородження кращих представників молодшої вікової категорії розпочалися поєдинки досвідчених бійців.

Сила – не у м‘язах, сила – у духові бійця!

Хортинг – це не просто національний спорт, – підкреслив на урочистому відкритті голова обласної федерації хортингу Валерій Вєхтєв. – Тренери у непростий час роблять найважливішу справу – виховують патріотичне та сильне молоде покоління, яке буде готове взяти на себе відповідальність за державу.

І це не просто слова. Патріотичні настрої хортингістів були яскраво вираженими. Наприклад, олександрійська команда прибула з банером, на якому був зображений загиблий під час Антитерористичної операції тренер їхнього спортивного клубу Максим Бендеров. Підпис поруч з портретом багаторазового чемпіону України з панкратіону та чемпіоном України серед спецназівців також був промовистий: «Не доклавши зусиль, богів не закликай!».

Складно описати словами всі пристрасті, які вирували того дня.

Тут були і сльози після поразки. І радість від перемог (особливо яскраво це проявилося після першого бою Федора Совенка з Листопадового, який ще до початку поєдинку був за запізнення оштрафований на один бал, але зібрався і красиво переміг свого суперника). Тут і розпач від того, що суддя віддав перемогу за больовий захват супернику до того, як боєць попросив про пощаду. Але – і суддів можна зрозуміти. Якщо хортингісти обійдуться без серйозних травм, то перемог у них буде ще чимало. А травма може унеможливити подальшу спортивну кар‘єру.

Слід додати, що у хортингу досить багато уваги приділяється запобіжним заходам, що унеможливлюють травму – виступають діти у щитках, шоломах та інших захисних засобах, тож не дивно, що цим спортом займаються не тільки хлопці, але й дівчата з вольовим характером.

Наші – кращі!

Новомиргород прийняв турнір і все пройшло на високому рівні, – описує свої враження від заходу наш земляк Микола Нейбург, який зараз є тренером в світловодському спортивному клубі й привіз на змагання своїх вихованців. – Олександр Григорович вкотре продемонстрував свої гарні організаторські здібності.

Наший спортивний клуб «Воля» здобув перше місце і отримав кубок. Наші спортсмени продемонстрували хороші результати і показали гідні поєдинки.

20 золотих медалей, 9 срібних та 4 бронзові здобули хлопці та дівчата, які були господарями турніру. Своїх героїв варто знати в поіменно.

Перші місця вибороли Богдан Бабенко, Василь Бережний, Андрій Босько, Юрій Василенко, Сергій Войтович, Женя Дзюбенко, Анжела Онищенко, Толя Стахов, Ілона Склярова, Андрій Каштальян, Оля Лисенко, Альона Лірніченко, Євгеній Норцов, Олександр Плега, Аня Руденко, Давід Романов, Артем Малюта, Вова Студінський, Олександра Хоруш, Іван Флоря.

Другі місця посіли Владислав Богза, Таня Білоус, Славік Войтович, Олександр Гринчук, Станіслав Студінський, Федір Совенко, Іван Стахов, Артур Скляров, Роман Любарський.

Бронзовими призерами стали Олександр Бондаренко, Нікіта Пашін, Сергій Русін, Олег Кладченко.

Зважаючи на той факт, що у Новомиргород на змагання приїхали бійці з різних куточків області, у тому числі з відомих спортивних клубів Кропивницького, Олександрії, Світловодська.

Вітаємо переможців!

Бажаємо нових здобутків у справі розвитку українського національного єдиноборства!

Олена Белінська. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019