Наші хортингісти – чемпіони України!

На базі Листопадівської школи функціонує районний спортивний клуб «Воля» Новомиргородської федерації Хортингу. Організатором і спонсором клубу є підприємець Олександр Бабенко. Протягом всього часу роботи клубу він вклав багато сил і власних коштів у реалізацію основної ідеї національно-патріотичного виховання – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

За сприяння Олександра Бабенка у школі створена відповідна база для успішного функціонування клубу. Спортивна зала школи обладнана необхідним інвентарем для проведення занять, а також гордістю школи стала тренажерна зала, обладнана за сприяння Олександра Григоровича. Члени клубу одержують прекрасну спортивну підготовку, про що свідчать їх перемоги у обласних та Всеукраїнських змаганнях. І поїздки на різноманітні турніри також фінансує цей меценат.

Він високо цінує всіх членів клубу і намагається створити для них якнайкращі умови. Це не тільки спортивне обладнання, без якого була б неможлива його діяльність. Це ще і підтримання у членах спортивного клубу високого патріотичного духу. Хортингісти не тільки разом тренуються, приймають участь у змаганнях, а також разом відпочивають, відзначають свята, ходять у походи, їздять на екскурсії по історичних місцях України. Для всіх цих заходів Олександр Григорович не жаліє коштів.

Ось і нещодавно за його фінансової підтримки хлопці взяли участь у всеукраїнських змаганнях з хортингу які відбулись 15-16 жовтня у м.Чернігів. І вкотре спортсмени СК «ВОЛЯ» разом з тренером Максимом Пишохою підтвердили свою високу майстерність. Виступаючи за збірну команду Кіровоградської області, чемпіонами України стали: Норцов Євгеній (до 60 кг), Василенко Юрій (до 35 кг), срібними призерами стали: Бабенко Богдан (абсолютна вагова категорія), Бондаренко Олексанр (до 55 кг), бронзові медалі здобули: Бояркін Олег(до 25 кг), Бережний Василь (до 60 кг серед дорослих 18-35 років).

Хочеться лише порадіти за наших переможців та побажати їм нових успіхів!

Євгенія Фоменко, заступник директора Листопадівської ЗШ І-ІІ ступенів з виховної роботи.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019