«Нам 85 та ми ще юні…»

У 2017 році Новомиргородській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради виповнюється 85 років. 24 листопада відбулися заходи, присвячені цій ювілейній даті. Близько 200 випускників різних років завітали до нас. Всі вони згадували свої шкільні роки, спілкувалися із своїми вчителями та вихователями, переглядали фото.

Адміністрація та педагогічний колектив підготували для гостей екскурсію по школі, святковий фуршет та концертну програму «Нам 85», яка проходила у РБК. У школі приміщення, здатного вмістити всіх, хто прийшов нас привітати, просто не знайшлося!

У ході урочистостей на сцені звучало багато вітань та побажань від друзів, шефів, колег та випускників. Нагороджено Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 85-річчя закладу директора школи Світлану Щербину. Оголошено Подяки Кіровоградської обласної ради педагогічним працівникам: вчителю-дефектологу Марині Брижіцькій та вихователю Любові Пишосі.

Світлана Щербина відзначила грамотами за багаторічну сумлінну роботу педагогічних працівників школи: Валентину Пантазьєву, Світлану Яриш, Катерину Сущенко, Тамару Корчоху, Олену Барченкову, Наталю Малиш, Світлану Ланженко, Ларису Шадлову, Ніну Морозову, Любов Пишоху, Світлану Дементій, Ганну Кротову, Елеонору Тиху, та подяками за багаторічну роботу технічних працівників: Валентину Єкименкову, Тамару Артеменко, Тетяну Кравченко, Валентину Артишко, Людмилу Оришич, Людмилу Кучеряву та медичну сестру Марину Можну.

Грамотами нагороджено учнів за номінаціями:

«Відмінник навчання» – ученицю 11 класу Литвинову Анастасію, ученицю 8 класу Сівакову Анну, учня 7 класу Волкова Олега; «Обдарованість та талант» – учня 8 класу Литвинова Едуарда, ученицю 8 класу Задорожню Анастасію, учня 8 класу Потьомкіна В’ячеслава; «Спортивна гордість школи» – ученицю 11 класу Троян Дарину, ученицю 10 класу Чорнокоз Іванну, ученицю 10 класу Богатир Тетяну, учня 6 класу Деркача Данила.

Відзначено учнівські колективи за активну участь у житті школи: 9с класу (класний керівник Світлана Дементій, вихователь Лариса Бабак), 8 класу (класний керівник Олена Барченкова, вихователь Наталя Радченко), 3 класу (класний керівник Марина Брижіцька, вихователь Людмила Білоус).

Не залишились без уваги педагоги, які нині на заслуженому відпочинку. Адміністрація школи та педагогічний колектив привітали Валентину Новікову, Тамару Чернегу, Олену Невмиту, Аллу Бісюк, Євгенію Ковачевич, Еру Омельчук, Ольгу Афанасьєву, Зінаїду Гудзенко, Зою Гульченко, Аллу Рак, Віктора Морозова, Віру Шевченко, Галину Морозову.

Колектив школи висловлює глибоку вдячність голові Кіровоградської обласної ради Олександру Чорноіваненку, представникам СБУ в Кіровоградській області, представнику Новомиргородської районної ради Віктору Гурічеву, начальнику Новомиргородського районного відділу освіти Олександру Єпанчі та головному спеціалісту Геннадію Шевченку, секретареві міської ради Андрію Францішку, директору РЦДЮТ Тетяні Красюк., голові УТОГу Марині Майстренко, директору Кіровоградського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» Олегу Соколовському, директору РДЮСШ «ІНВАСПОРТ» Дмитру Фандо, членові осередку інвалідів Олегу Боришполю, директору районного будинку культури Валентині Барановській, начальнику відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Вірі Височин, випускникам та всім гостям за вітання і подарунки для школи.

Випускники школи та організація УТОГ спільними зусиллями оновили кухонне обладнання: подарували мікрохвильову піч, електром᾿ясорубку, електрочайники. Небайдужі організації подарували понад 10 тисяч гривень!

І це не згадуючи індивідуальні презенти від випускників та гостей – картини, квіти, інші сувеніри!

Цього дня ми відчули, наскільки наша робота потрібна і скільки людей через багато років повертаються до школи з вдячністю. Наша школа була й залишається осередком спілкування для нечуючих людей та людей з вадами слуху. До нас ідуть за допомогою (сурдопереклад, складання листів та офіційних документів), за порадою, а у цей святковий день – із вдячністю.

Випускники запропонували такий захід проводити до самісінького сторіччя школи щороку. І ми підтримуємо цю ініціативу. Тому запрошуємо всіх небайдужих у листопаді 2018 року зібратися у Новомиргороді! Ми будемо на вас чекати!

Заступник директора з виховної роботи Юлія Степанова.  (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018