На позачерговій сесії міської ради

Сьогодні о 10.00 розпочалась позачергова сесія Новомиргородської міської ради.

Ігор Забажан нагадав депутатам про одну свою передвиборчу обіцянку стосовно реформи апарату міської ради, яку він назвав “прозора мерія”. Одним з пунктів цієї реформи було скорочення штатної чисельності міської ради вдвічі, в т.ч. заступників міського голови. Тому він запропонував депутатам скоротити посаду заступника міського голови з інвестиційної діяльності та будівництва.

Натомість запропонував створення посади секретаря виконавчого комітету. Ніякі зауваження Віктора Панченка стосовно того, що такі дії не ведуть до скорочення штатної чисельності, не вплинули на рішення, тому секретарем виконавчого комітету обрано Ірину Мельникову . Таким чином, на даний момент штатна чисельність міської ради залишилась незмінною.

Депутати мали час для ознайомлення з запропонованим регламентом роботи ради, тому сьогодні по деяким пунктам були запитання та обговорення. Зокрема, Віталіна Литвиненко звернула увагу на питання “присутності на засіданнях ради громадян на визначених для них місцях”. В запропонованому ініціативною групою регламенті роботи кількість присутніх обмежувалась наявністю кількості сидячих місць. Депутатам Віталіна Миколаївна зазначила, що їм немає чого боятися присутності своїх виборців і тому це питання було вирішено вилучити з регламенту. Кожен бажаючий має право бути присутнім на сесіях міськради.

Після цього питання регламенту було запропоновано поставити на голосування і кількістю 23-х голосів прийняте.

Серед проголосованих питань було і обрання членів постійних комісій, на роботі яких депутати мають доукомплектувати виконавчий комітет.

На порядку денному у розділі “Інше” міський голова підняв питання зарплати. Запропонована ним пропозиція призначити до кінця 7-го скликання надбавку до зарплатні, викликала у деяких депутатів запитання. Після довгого обговорення, депутати проголосували за варіант, запропонований Анатолієм Немировським щодо призначення надбавок на термін до кінця 2016 року.

Але після оголошення закриття сесії деякі депутати підняли питання “А за що конкретно ми щойно проголосували?”. На обурення Олега Сліпчука, що призначення надбавки за “інтенсивність та високі досягнення у праці” на початку каденції міського голови є недоречним, головуючий відповів, що рішення прийнято і сесія закрита.

4 коментарі в “На позачерговій сесії міської ради”

 1. Maks
  04.12.2015 в 14:47 #

  Знайшов в законодавчій базі заробітну плату міського голови, це раптом – 2000 грн.. Для того, щоб міський голова працював і це було видно треба не одну надбавку. Тому шановні наші депутати не тим Ви займаєтесь, що рахуєте заробітну плату міського голови, якщо його заробітна плата складається з доплат то дайте людині нормальну заробітну плату, щоб він працював, а ви б краще вносили пропозиції як створити в місті нові робочі місця. І ще, якщо ви такі справедливі то громада хотіла б знати: скільки отримує голова адміністрації, голова райради :( Зараз мабуть вихователь дитягого садку та рядовий вчитель отримує більше чим ви хочете, щоб отримував міський голова. Якби нас ЖАБА не ДАВИЛА… Шановні депутати ! Вас вибрали, щоб ви щось робили для міста, а не самі не будемо робити і міський голова, щоб нічого не робив, бо таку заробітну плату отримують сторожі (а той ще вищу). :)

 2. Arheolog
  05.12.2015 в 10:19 #

  о кaких прeмиях и нaдбaвкaх можeт идти рeчь нa пeрвых днях роботы???Что ужe eсть кaкиe-то рeзультaты продeлaного трудa?О зaрплaтe, 2000грн. мaло?Нa Вeлтe большe плaтят, впeрёд!Мeстный избрaнник стрeмился тудa попaсть для улучшeния своих мaтeриaльных блaг или всё-тaки для того чтобы что-то сдeлaть для Новомиргородa, вeдь он тaк тaк крaсиво обeщaл!?Ой нe с того он нaчaл, ой нe с того…

  • Maks
   05.12.2015 в 15:37 #

   Коли так мислити, то ми самі нашу місцеву владу спонукаємо до корупції, а потім будемо казати, що ніхто нічого не робить. Для того, щоб людина могла нормально працювати дайте їх нормальну заробітну плату. Тоді можемо питати, що вони зробили. Мені цікаво (не знаю, хто у нас депутати місцеві, але цікаво скільки вони отримують доходів). А взагалі побачемо, що ці депутати зроблять !!! Коли мер буде отримувати 2000 він не буде робити те, що обіцяв, а буде думати як накормити дітей і де б заробити гроші. Так, що не треба так “органичено” мислити :02:

 3. Koketka
  25.12.2015 в 20:37 #

  якщо людині не подобається зарплатня, вона шукає іншу роботу. а погрожувати, що почне красти, якщо не підняти зарплату, то уявіть собі ситуацію, вбивця витягує з вас компроміс: або ви мені даєте одну жертву для вбивства в місяць. або я буду вбивати кого і скільки захочу?!

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019