На нараді в райдержадміністрації

20 листопада голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів провів апаратну нараду за участі голови районної ради, першого заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів, начальників відділів, завідувачів секторів апарату райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України у районі, в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

Розпочав нараду Олександр Сенченко інформування присутніх про участь у засіданні ради Регіонального розвитку під головування Президента України Петра Порошенка. Олександр Олегович озвучив основні питання, які підіймались Главою Держави та про шляхи їх реалізації в нашому районі.

Далі голова райдержадміністрації інформував присутніх про масштабні соціальні проекти, що реалізуються на території району – будівництво амбулаторії в с. Панчево та будівництво дитячого садка в с. Турія. Роботи на цих об’єктах будуть завершені найближчим часом і вже в наступну році амбулаторія і дитячий садок працюватиму на благо жителів територій. Також на нараді розглянуто питання з реалізації заходів по енергозбереженню на соціальних об’єктах – в цьому році продовжувались відповідні роботи в закладах освіти, медицини тощо. До кінця заплановано завершити роботи на кількох об’єктах і вже є напрацювання на 2019 рік. В зв’язку закінчення року Олександр Сенченко доручив керівникам переглянути показники соціального-економічного розвитку району по відповідним напрямках та тримати на контролі всі завдання і задачі, що необхідно вирішити до кінця року.

Голова районної ради Сергій Совенко повідомив, що 14 грудня заплановане чергове засідання сесії районної ради на якому буде розглянуто ряд важливих питань, в тому числі і затвердження бюджету району на наступний рік. На кінець наради Олександр Сенченко запросив присутніх на заходи з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, що відбудуться 21 листопада о 14.00 год. В районному будинку культури.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019