На Кіровоградщині, зокрема в Новомиргороді, опалювальний сезон розпочався не у всіх закладах соціальної сфери

В Кіровоградській області без опалення залишаються понад 50 дитсадків, 100 шкіл, 12 професійно-технічних навчальних закладів, 11 вишів, 12 лікарень.

Станом на 26 жовтня опалювальний сезон не розпочато у 53 дошкільних навчальних закладах. Серед них у містах: Кропивницькому – 23, Олександрії – 1 (через ремонт теплотраси); у Бобринецькому районі – 6, у Долинському районі – 11 (8 ДНЗ знаходяться в приміщеннях загальноосвітніх шкіл, в яких з 29 жовтня до 1 листопада триватимуть канікули). Сьогодні дали тепло в 3 дисадки м. Долинська, в Знам’янському районі – 1, у Новгородківському районі – 10, у Новоархангельському районі – 1 (знеструмлення електромережі, заклад тимчасово не працює).

На території області 104 загальноосвітніх навчальних заклади залишаються без опалення. Серед них через канікули: у містах: Кропивницькому – 25, Світловодську – 10; у Новомиргородському районі – 15, у Долинському районі – 21 (з 29 жовтня – канікули), у Петрівському районі – 8 (очікується пуск газу), у Бобринецькому районі – 13, у Новгородківському – 12.

Також не опалюються 12 професійно-технічних навчальних заклади: 6 – у м. Кропивницький, 1 – у м. Світловодськ (через порив тепломережі), по одному – в Бобринецькому, Долинському, Новгородківському, Олександрійському районах та м. Знам’янці.

Без тепла також – 11 вищих навчальних закладів: 9 – у м. Кропивницькому, по одному – в містах Олександрії та Світловодську, в Бобринецькому районі.

Не опалюються 5 закладів інтернатного типу для дітей та стільки ж закладів такого ж типу для дорослих: у м. Кропивницькому – 3, у м. Світловодську – 1, в Бобринецькому районі – 2, Знам’янському районі – 3, Новомиргородському районі – 1.

Без опалення залишаються 12 лікарень, 22 амбулаторії та 83 ФАПи (фельдшерсько-акушерські пункти).

За gre4ka.info

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019