На городі бузина… Або

(Продовження . Початок “Думки вголос“)

А зараз для тих, хто впевнений що мер дійсно працює. Дорогу ж побудував. Так, побудував до свого під’їзду. Хоча яка то дорога! Та й Дудченка підсипав, правда фракція камінців не така як по Котовського чи Поповкіна, а дрібненька, скромніша. І кабінетик тепленький, затишний, невеличкий, квадратів на 50, як у кожного працівника міськради… ні… не панський, щоб працювалося. І зарплата. Хоча скільки там її, тієї зарплати? Всього то двадцять вісім тисяч. Хіба це гроші? Місто ж депресивне. Більшість пенсіонерів он аж по тисячу триста гривень отримують, а тут всього двадцять вісім якихось тисяч. Але ж вони не працюють! А мер без помічників, але з командою

Що???… на роботу, з роботи на машині по баюрах… та ніколи… ви що… він пішки, кожного дня, буває, по декілька разів і навіть у вихідні чи свята… все пішки, ніжками… важко, а йде… і в Бирзулове, і в Лікарево, і до Шмидового, і… місто ж велике.

А помічники, штат? Та скільки там тих працівників? Які помчники, яка команда… Він же молодець, наполовину штат скоротив, корупційні схеми ліквідував, як і обіцяв. І асфальтний завод збудував. Все правильно – свій асфальт дешевше та й якість краща і робочі місця нові.

А плитка тротуарна така класна! Та, яку комунальне підприємство виготовляє! Бачите, ще навіть пів терміну не пройшло, а виробництво плитки уже напаштовано і, що не кажіть, а за такии короткий термін на ремонт доріг витрачено аж близько п’яти мільйонів.

Запитуєте, де відремонтували? Вся ж центральна вулиця міста відремонтована, хіба не видно? І до елеватора нову насипали, чи сипали. Та й до північної частини міста від переїзду теж гарно насипали і нагорнули.

І промисловості, звісно, мер допомагає, особливо «Велті», дуже допомагає і підтримує.

Особливо в 2010 році він «сильно» за «Велту» вболівав. А що? Документи довго вивчав, ретельно. І, головне, будівельну галузь підтримує, адже всі будівельні роботи виконують тільки місцеві підприємства. Ні, чужих немає, усе як обіцяв – усі місцеві. І парк, і площу, і тротуари чужим не довірив, усе своїм???

І підприємців підтримує сильно… Ну правда, дивіться, МАФ (малу архітектурну форму) чи ТС (тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності) розмістили ж прямо на дорозі біля «Хадеса». Чого тільки не зробиш заради бізнесу!

А яке чудове дитяче кафе за власною ініціативою відгрохав біля АТБ! Лише трохи вікон в сільгоспуправлінні замурували, ну правда назва не романтична – «АПТЕКА». Але про що це я, все ж для діток!

Але що цікаво, це все за рахунок міського ринку. Так, замовник будівництва міський ринок, чомусь ним став. Раніше за ініціативою міського голови якесь «ДДД» було для діток. Так, заради дітей на міському ринку можна й без туалета. Хоча скільки там тих людей на тому ринку…

А шахтарський гуртожиток скільки років стояв занедбаний, безхозний… А мер швидко ту «Гафсу» відшукав, чи шукає, чи має намір шукати як обіцяв… Відразу знайдемо і примусимо привести будівлю до належного стану, чи гуртожиток ПМК до належного стану, чи територію колишнього зоотехнікуму (там взагалі просто жах…) до належного стану.

Ні, це не я… це все по програмі, по виборчій, та по факту.

Відповідь надайте обов’язково… Вважайте, що це звернення колективне. В тому числі і від всіх водіїв, хто порізав скати в ямах, залитих капюжами по вулиці Жовтневій, Соборності, Горького, К. Лібкнехта, чи по об’їзній, чи по будь-якій.

В подальшу дискусію вступати не обов’язково, не бачу в цьому сенсу і перспективи. А якщо дуже хочеться, то можна спочатку на тему: “Розглянувши Ваше звернення від 26 вересня аж 2016 року реєстраційний номер 507, стосовно оприлюднення інформації… відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та доступ до публічної інформації та розглянувши частину фото наведених нижче, прошу вибачити за її несвоєчасний розгляд, повідомляю наступне…

Або ще можна табличку додати невеличку, на дві колоночки: “Обіцяв і зробив”, а можна й на бігборді біля РБК, щоб всі бачили. Тільки без лірики, а конкретно: ДЕ, ЩО І СКІЛЬКИ? Про площу і парк не пишіть… проектна документація… не ваша, чи нема… гроші не ваші, спонсорські, ініціативні, а наслідки – наслідки замокання основи по вулиці Кірова в районі «Континента» (свіжий приклад: невеличкий дощик в ніч з 26 на 27 квітня, дощик дрібненький, а калюжі вже ого які! А збігати то воді куди?) Ми вже відчуваємо… А грибки та паразити під плиткою на площі інтенсивно будуть розмножуватися із-за відсутності водовідведення талих та дощових вод (плитка викладена на стару асфальтну основу, яка являється ізолятором, і волозі просто нікуди діватися, частина її збігає по поверхні, весною, пам’ятаєте, бігла
і по площі, і по Леніна біля АТБ, і біля «Континента», а та, що під плиткою, в дощову погоду, приблизно так, як під мокрою брудною ганчіркою в якомусь присипаному різним мотлохом брудному, сирому приямку, гниє, розмножується, а потім в наступний дощ вилазить, розповзається за межі площі…бр-р-р…)

(Далі буде.)

Дмитро Мостовий. (Новомиргородщина)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019